Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.6 16V 101KM 74kW 1999-2005 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Białystok
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
21 tys zl za 2004 r., auto serwisowane i kupione w polskim salonie przebieg udokumentowany- no można kupić coś starszego za tą kasę ale miałem juz mazde 99\' - sprowadzona - syf poduszki pod silnik 3x 500 zl i 1x1500 zl - zamiennikow brak, tendencje do rwania pasków rozrządu- zdarzyło się akurat, mialem tez corolle z 2001 i wcale żadna rewelacja pił morze oleju silnikowego i to była norma dla początków silników vvti, a ukłąd kierowniczy i...
~Piotr
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Niby wszystko cacy, ale kolejny raz nie kupię forda focusa i chyba żadnego forda. Np. taka fiesta lub fusion mają tak beznadzijen wnętrze (przyciski na konsoli centralnej i inne gadżety), że odstrasza mnie to na kilometr. Generalnie Focus jest chyba najfajniej wykończony i przemyślany w środku (jeżeli chodzi o wizualizację i uciechę dla oka). Konkurencja ma lepsze oferty
~Marcin
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Za pieniądze jakie musimy wyłożyć na samochody marki VW, Audi, BMW, Toyoty itd... otrzymujemy samochód o kilka lat młodszy, który może się podobać, szczególnie kierowcy, jest ekonomiczny, ma pojemny ustawny bagażnik... Ma też kilka drobnych wad ale uwierzcie że da się je znieść, ja znoszę a całe dotychczasowe życie jeździłem autami japońskimi...
~bzzz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak kupowalem i porownywalem z konkurencja to mi wszlo najlepiej wiec chyba jest dobrze. Ale generalnie cena powyzej 50 tys. za samochod klasy sredniej nizszej to jak na polskie warunki jest duzo za duza. Kilka lat temu za tyle kupilem dwupokojowe mieszkanie - to chyba nie jest normalne. Ale coz, takie sa realia.
~Filip Śląsk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Tu nie mam zastrzeżeń , choć jeszcze w zakupie jest za drogi. Za 2005 rok dąłem 20 tyś zł. to i dużo i nie . Auto ma 111 tyś km. po serwisie w ASO wyłącznie. Mam pełne papiery , bezwypadkowy na 100 % i już po naprawach korozji nadwozia które niestety są uciążliwe. Fajny samochód.
~ElGreco
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Oczywiście zawsze mogłyby być tańszy i lepiej wyposażony mimo że kupiłem wersje FX Gold to i tak trzebabyło za kilka moim zdaniem standartowych rzeczy dopłacić np alufelgi, tylne szyby elektr., halogeny,lakier metalik szkoda że Ford nie przewiduje montażu fabrycznych instalacji gazowych
~Pieczarek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
w grudniu 2003 nie było żadnego rozsądnego konkurenta cenowego, nigdzie poniżej 60 tys nie znalazłem kombiaka z takim wyposażeniem (x100). Peugeoty 307 kombi za tą cene nie miały nawet klimatyzacji ręcznej... Konstrukcja leciwa ale bardzo udana a polityka cenowa, w porównaniu z konkurencją, rozsądna
~mateo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
10 letniego sprzedałem za 70% ceny rynkowej i odetchnąłem z ulgą w tej chwili takiego egzemplarza nie kupiłbym nawet za 1000zł przy zakupie nowego na papierze bardzo pasował mi c-max ale nawet nie brałem go pod uwagę po doswiadczeniach z FFI
~Vercy
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Autko jest bardzo tanie, w kontraście z niskimi kosztami eksploatacji naprawdę jest dobrym rodzinnym rozwiązaniem, gdyby miało tempomat i czujnik parkowania byłby rodzinnym ideałem, szczególnie gdyby miało 6ty bieg.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
8,2
~flakus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
szukałem samochodu za 15 tysięcy,ekonomicznego,ale wygodnego.To najlepszy samochód za tę cenę. Można się zdecydować np na volkswagena,ale jest on droższy i trzeba by kupić starszy rocznik.To napewno najlepszy samochód na F :-)
Ford Focus I Kombi