Lista ocen Fiat Tipo II (113) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Z mojego punktu widzenia miejsca dla czterech dorosłych osób na pokładzie pod dostatkiem. Po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie (mam 179cm wzrostu) za kierowcą panuje luz. Drzwi otwierają się szeroko, dość wygodnie jest usadowić dziecko w foteliku na tylnej kanapie (w porównaniu z poprzednim autem)
~DanielK.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Na początku wydawało mi się nieco ciasnawo - zwłaszcza porównując do 307. Jednak po dopasowaniu fotela i kierownicy nigdzie nie dotykam kolanami i siedzę bardzo wygodnie (187cm wzorstu). Tył jest dla dzieciaków ale jeśli masz pasażerów 190cm i okolice tych rozmiarów będą mieć za mało miejsca na głowę.
~kamil_cieślak
Sedan 1.4 95KM 70kW
W tym segmencie ciężko znaleźć tak dużo miejsca w środku. Zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Z przodu wysoki kierowca czuje się komfortowo, a pasażer za nim nie odczuwa dyskomfortu - duża przestrzeń na nogi na tylej kanapie. Model Sedan - duża pojemność kufra.
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Nie ma dużo zbędnej przestrzeni. Wszystko jest pod ręką a jednocześnie wszyscy maja wystarczajaco miejsca, żeby mieć wygodnie. Bagażnik to oczywiście bajka pod warunkiem że nie mamy wielkich kartonów. Ta dziura przez którą wklada my bagaże mogła by być trochę większa
~Bmg
Sedan 1.4 95KM 70kW
Zdecydowanie zgadzam się z informacjami podawanymi przez producenta, w których zapewnia, że osoby o wzroście powyżej 1,8 m usiądą wygodnie z przodu i z tyłu jednocześnie. Szerokość auta jest również bez zarzutu. 4 wysokie osoby pojadą wygodnie.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Nie mam nic do zarzucenia dla mnie miejsca jest wystarczająco dużo. No może mogło być trochę więcej miejsca na głowę na tylnej kanapie - mam 190cm i siedząc z tyłu z prawej lub lewej strony głowa opiera mi się o dach
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.0 T3 Turbo 100KM 74kW
4 osoby około 182 cm jadą komfortowo. Oczywiście zależy jak kto lubi mieć ustawiony fotel .Miejsce na nogi i głowę ok. Syn 187 kierujący i ja 182 siedzący za nim - bez żadnych katuszy. Do tego bagażnik 440l. Ja nie mam uwag.
~Janusz Żegota
Sedan 1.4 95KM 70kW
Tutaj daję ocenę wysoką, bo jak na auto tej klasy, czułem się w nim bardzo dobrze, a bagażnik jest fantastyczny. Oczywiście sedan ogranicza możliwości przewozowe jeśli chodzi o gabaryty przedmiotów, nawet przy dużym bagażniku.
~Seti
Hatchback 1.3 MultiJet 95KM 70kW
Auto jest przestrzenne i bez problemu moze nim podrozowac czteroosobowa rodzina.W piatke to chyba tylko okazyjnie i na krotkie trasy. Zaleta jest to, ze nie w tym halasie nie slychac placzu dziecka z tylnej kanapy.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II
8,3
9,7
9,8
~Jakub
Sedan 1.4 95KM 70kW
Przestrzeni bardzo dużo jak na takie pieniądze i tą wielkość samochodu. Kolega jeździ jakimś starszym bmw w sedanie (e46) samochód podobnych wymiarów, a bardzo mało miejsca z tyłu. Tu jest wszystko dobrze wygospodarowane