Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback 1.4 95KM 70kW 2016-2020 (9) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Na początku wszystko wydawało mi się, super ale z biegiem pokonanych km zaczynają irytować mnie świsty powietrza przy słupku B akurat koło głowy kierowcy. Również zacząłem zwracać więcej uwagi na świst powietrza z samych drzwi kierowcy. Wydaje mi się jakbym miał non stop lekko uchyloną szybę, i szum ten słyszę już od około 70km/h. Silnik na biegu jałowym nie słyszalny, podczas przyspieszenia cos tam słychać ale tragedii nie ma. Podczas...
~Paweł
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jest bardzo dobrze do ok 120 km/h. Powyżej tej prędkości silnik wchodzi powyżej 3500 obrotów i jest już to nieprzyjemny dźwięk. Również zaczynają być słyszalne szumy opływowe ale przebija je silnik. Poniżej 120 km/h jest według mnie bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałem
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jeżeli to auto ma określenie "budżetowe" to tu akurat jest wiele więcej. Szum powietrza i tak robi swoje. Jak ktoś chce porównywać ten samochód do Audi czy BMW lub Mercedesa to niech jeszcze porówna ceny i na tym kończy się bezsensowna dyskusja.
~Fabian R.
Hatchback 1.4 95KM 70kW
90km/h -110km/h komfortowa cisza plus cichy szum opon. 140km/h już gorzej, osobiście wybieram wtedy radio niż hałas dobiegający z zewnątrz.
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Przy wyłączonym nawiewie, praktycznie nie słychać silnika. Przy prędkościach powyżej 100 km/h słychać szum powietrza, ale nie przeszkadza to za bardzo.
~Tyski Tipacz
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Cisza w tym samochodzie to bajka. Silnika na postoju nie słuchać. Często jeżdżę bez muzyki bo jest tak cicho. Wtedy można fajnie się zrelaksować.
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Słychać dmuchawę , silnik, koła, " ot machaniczna maszinu "
~OPTYMISTA100
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Cichutko , bez trzasków i pisków .
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Bardzo dobre, lepsze niż w Bravo.
Fiat Tipo II Hatchback