Oceny Fiat Tipo I 1.6 i.e. 90KM 66kW 1988-1991

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Tipo I 1.6 i.e. 90KM 66kW 1988-1991

~Aice
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Witam. Moj pierwszy samochod, kupilem go w roku 2008r, mialem wtedy 18 lat, bardzo mala wiedze o samochodach. Gdy szukalem samochodu, nic poza cena nie mialo dla mnie znaczenia. A wiec tak znalazlem, rok 1988, przebieg wtedy cos okolo 120.000. Blacha w ocynku. Kupilem go za wszystkie jakie mialem pieniadze, praktycznie nie sprawdzajac samochodu, owszem bylem ze znajomym, ale to byl taki szybki rzut oka. Znajomi, powtarzali mi jaki Fiat jest...
3,5
~wieńczysław
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
rewelacja, jak na swoje lata, za nic bym go nie oddał, ani nie zamienił. zżyliśmy się, potrafimnie zaskakiwać, zupełnie pozytywnie, jak i trochę mniej, jak na seniora -ma swoje humnory, ale trzeba je uszanować. ogólnie jeden z lepszych modeli FIATA w historii, samochód roku 1988. wciąż mi służy i pewnie będę jego ostatnim właścicelem. co by nie mówić to użyteczna z niego maszyna
~K.W
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Moje pierwsze auto.Cały czas pałowane odziwo silnik dynamiczny (dawał rade).Niby wyciąga 180km/h,jechałem 195km/h w niemczech na banie z gory i straciłem wycieraczki.hamulce zawiodły dwa razy (całe szczęście ze sa chodniki i ze był dobry ręczny he he).masa drobnych usterek elektrycznych w silniku.koszty naprawy śmieszne od 10,- do 40,-.
3,7
~Pyjter
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
dobra ocena za prowadzenie - bardzo pewne, z silniem 1,6 dobre przyspieszenie, mnustwo miejsca w środku, całkiem niezły bagażnik, bogato wyposażona deska w wersji DGT -od groma lampek dobrze rozmieszczonych, elektryczne szyby i wspomaganie kierownicy. Wielka szkoda, że w ostatni poniedziałek jakiś pijak mi go totalnie rozwalił.
3,8
~morpheus
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Przyjemne autko, dosc wygodne, zwinne. Jak na swoj wiek to niezly design. Ocynkowane nadwozie procentuje brakiem jakichkolwiek sladow korozji. Dobry silnik. Brak powaznych awarii. Tylko to spalanie i ceny czesci :(
4,1
~adam@poczta.iport.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
ogólnie samochód godny polecenia, średniej wielkości z duża ilością miejsca w środku z dobrym silnikiem. dodatkowo bezpieczny, godny polecenia na dłuższe wyjazdy, posiada duży bagażnik bez zbędnych zaokrągleń w środku co daje mozliwość pełnego wykorzystania jego pojemności. siedzenia wygodne.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~zywy
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
fiat jak to on,slabe blachy,dobrze,ze sa ocynkowane,silnika nie mozna katowac bo sie posypi/auto nada sie najlepiej dla osob w podeszlym wieku.
~johan_136@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
doskonałe auto,pojemne,zrywne,elastyczne,ekonomiczne w każdym detalu,nie wymaga wiele pracy.jak za takie pieniądze to naprawdę auto warte pochwał.
4,1
~bialko1@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Mam Tipo od nie dawna i jestem zadowolony !!!!!!! Silnik ma kopa, dużo miejsca w środku, jest OK. TIpo rządzi. !!!!!!!!!!
~Rosio
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Silnik bardzo dobrze pracuje. Utrzymuje stałe obroty i ładnie wkręca się w obroty. Nie ma super przyspieszenia ale wyprzedzić też potrafi. (Silnik)