Lista ocen Fiat Punto II (59)

3,8
~dnl.gwd@gmail.com
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
jak za tą kasę,to nie ma za duzych uwag,trzeba brać poprawkę na klasę auta,marka?jakby był znaczek toyota na przedzie,to bym się czepiał,ale....silniki 1.3 tej serii uzywa:fiat,opel,suzuki,tata,więc...?
~Jacek
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Gdyby nie cena początkowa to dałbym "5", ale niestety nie mogę przynajmniej na razie. Jak dotrę do 30000 km. to poprawię ocenę.
~glosny
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Od początku byłem pod wrażeniem kultury pracy silniczka 1,3 ....mała pojemność, moc zaledwie 70 KM a dynamika i elastyczność na dużo wyższym poziomie. Zużycie paliwa REWELACJA (Silnik)
3,6
~Tomek
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Punto to przeciętny samochodzik z wieloma błędami do poprawienia i w tym przypadku z super silnikiem diesla.
~gfan
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Auto wygodne, dobrze wykonane, ciche, komfortowe, pewne w prowadzeniu, wystarczająco dynamiczne, bardzo oszczędne, z dobrą gwarancją. Czego chcieć więcej?
~DicK
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Moim zdaniem najlepsze auto segmentu. Szukałem, porównywałem, liczyłem i dzieliłem (jak już to ktoś tu napisał) i wyszło Grande Punto z silnikiem 1.3 multijet 90 KM. Uważam że to bardzo dobry wybór.
~Wiesio@enter.net.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Nie ma aut idealnych, ale - jak na razie - jestem bardzo zadowolony. Auto z zewnątrz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, pali mniej, niż myślałem i nie sprawia problemów. Nie wiem tylko, jak będzie z trwałością za 4-5 lat (na dłużej go nie przewiduję). W porównaniu z DAEWOO - na minus muszę ocenić serwis (tylko rok gwarancji, gorsza sieć punktów) i chyba trwałość nadwozia (gorszy lakier).
4,1
~glosny.jacek.przybyla@wp.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Nie można oczekiwać osiągów większych niż teoretyczne możliwości dla tego typu silnika. Nie jest to potwór z mocą 200 KM, a jedynie autko mające 70 KM. Jak na taką pojemność, moc osiągi są super. (Silnik)
3,7
~L
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Mieszane uczucia, dobrze że mam bogatą wersję z klimą, ABS`em i wszystkimi pierdołami. B. dobry do spokojnej jazdy szczególnie po mieście, nieźle się zbiera, ale jak ktoś go planuje jako auto którym można poszaleć po w krętym górzystym terenie to chyba nie bardzo....
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II
5,6
6,4
7,6
~Wiesio@enter.net.pl
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Musiałem zrezygnować z TICO ze względu na mały bagażnik i długie przejazdy. Szukałem czegoś trochę większego, wygodniejszego, równie oszczędnego i w miarę niezawodnego. Na razie myślę, że dobrze trafiłem. Gdyby nie te 60 KM...