Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
nie wiem czy to kwestia utrzymania mojego modelu, bądz jakichś regeneracji ale jest zaskakująco dobrze, mogę puścić kierownice i jedzie jak po szynach
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Jedyny plus to wspomaganie pracujące lekko o ile nie jest zepsutej i promień skrętu. Słabe sprężyny, słabe poduszki mcphersona, praca zawieszenia dosyc głośna.
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
odnosnie zawieszszenia jedyne uwagi mam do tego ze na gorskich serpetynach auto strasznie sie wychyla a fotele nie maja trzymania bocznego
~Walker
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Dwa razy wymieniałem lewą końcówkę drążka i raz amortyzator prawy tylny po przejechaniu 45 000 km.
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
tu rewelacja, zarówno n autostradzie jak w górach, trudno to auto źle prowadzić
~tomuteK
Jazda jest doskonała pod warunkiem że wymieni się opony i felgi na 45/205