Lista ocen Fiat Croma II (112) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomas
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
O przestrzeni mozna by się rozpisywac i rozpisywać. Kupiłem ten samochód ponieważ mam 190 cm wzrostu i chcialem mieć duże i wygodne auto. Taka też Cromka moja jest. Z przodu ja kieruje a z tyłu za mną mółgby śmiało usiąść jeden z braci kliczko i miałby ogrom miejsca. Mam automat także sprzęgła nie muszę dusić jest bardzo wygodnie jak na fiacika. Bagażnik 500 litrow z tym że po słożeniu tylnych siedzień nie ma płaskiej podłogi ponieważ...
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Jeżeli człowiek się dowie, że to ta sama płyta co w Vectrze C, to się nadziwić nie może jak oni to zrobili, że jest dużo więcej miejsca na nogi i spory bagażnik? Generalnie miejsca w kabinie jest tyle co w Mondeo IV, natomiast bagażnik jest trochę mniejszy niż w Mondeo. Ale nadal jest duży. Jednak ta vanowata sylwetka ma swoje duże plusy. Zachar w teście dwumetrowca nie miałby problemu.
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
ja korzystam w 5 osób i nie narzekam, kupując to auto szukałem kompromisu pomiedzy Vanem i kombi oraz codziennym użytkowaniem. Galaxy czy Sharan były dla mnie zbyt duże ponieważ autem tym jeżdżę na codzień do pracy i jestem jedynym kierowcą, utrzymywanie 2 aut bez sensu, wiec musiałem wybrać cos rozsądnego dla 5 osobowej rodziny. Brałem pod uwagę tez scenica II ale jakość materiałów porażająca.
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Bardzo dużo miejsca, samochód nadaje się do wożenia w komforcie 4 dorosłych osób o wzroście powyżej 180 cm każda, co uważam za dobry rzadkość. Kanapa tylna ma długie i dość wysoko umieszczone siedzisko, więc podróżowanie z tyłu jest wyjątkowo wygodne. Fotele przednie w wersji skórzanej są także całkiem dobre (w miarę długie siedziska). Jest to bardzo przestronny wóz.
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
istny salon. Z tyłu nikt nigdy nie narzekał na miejsce na nogi. Samochód jest wysoki, więc i przerośnięte osobniki też nie maja problemów. z przodu dużo miejsca, a siedzenia mają ogromny zakres regulacji. Lubię pozycję z wyciągniętym do góry siedzeniem, bo wtedy widoczność do przodu jest wprost idealna.
~ktlukawski@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do tego samochodu się WCHODZI, nie wsiada. Miejsca dla każdego w nadmiarze. Bagażnik 500 litrów-MAREA miała tyle samo, ale w CROMIE jest mniej ustawny, i nie ma płaskiej podłogi, i nie ma dzielonej tylnej klapy. ALE CROMA TO LIMUZYNA, a MARYSIA to tylko doskonałe kombi.
~Borys
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Dużo miejsca jak i na przednich jak i na tylnych fotelach. Ustawienie przednich foteli w kazdym zakresie więc każdy znajdzie dla siebie wygodną pozycję. Trzeba pamiętać iż w Cromie siedzi sie dość wysoko jak w vanie więc trzeba sie do tego przyzwyczaić.
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Powiem tyle - ciężarówka. Zwłaszcza z tyłu pasażerowie mogą siedzieć sobie jak na kanapie w domu. Pełno miejsca na nogi. Nawet gdy fotele przednie zostaną na maksa odsunięte do tyłu, wciąż jest wystarczająco dużo miejsca nawet dla wielkoluda.
~hudini
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Nie jestem wielkim facetem, zatem za mną jest sporo miejsca. Ale znajomy, który jeździł chwilę mym autem, a facet już raczej do dużych należy, czuł się w nim świetnie, a i pasażer za nim na brak miejsca nie narzekał.
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Doskonały rodzinny samochód bardzo dużo miejsca tak z przodu jak i z tyłu, bardzo wygodne fotele nawet po drodze 1500 km nic nas nie bolało naprawdę super, bagażnik w mojej wersji 2 poziomowy też sie przydaje.