Lista ocen Daihatsu Feroza (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Ogrzewanie na max - wypala brwi. Dach podnoszony, więc latem też nie jest źle. Istniały chyba też wersje z klimatyzacją (sądzę po zaślepionym przycisku A/C, zresztą w instrukcji jest też to opisane jako opcja).
~TBWhite
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Nie narzekam , choć dla wybrednych powiem że brak dodatkowego kanału nawiewu dla pasarzerów z tyłu. W mojej wersji było orginalnie webasto pod siedzeniem pasarzera. Nie mam klimatyzacji.
~Waldek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Bardzo szybko się nagrzewa (w zimie), jest super. W lato wydajność układu chłodzenia bardzo wysoka, wentylator się nie włącza nawet podczas długiej jazdy w lekkim terenie.
~hondacrx26@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
wentylacja super nawet para z szyb szybko zchodzi wystarczy pamietać o tym żeby nie naniesć aż tyle śniegu na dywaniki i mokrego piachu:] ciekawe czy da sie tak w terenie hehe
~Jacek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Grzeje ekstra. Wentylacja w porządku, bo standardowo uchylny dach. Oprócz tego czy w hard-, czy w softtopie możemy sobie szybko zrobić kabriolet.
~Ziele
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
grzeje glegancko z przodu na tylnej kanapie jusz gorzej w lecie wystarczy sciognoc dach i nic wiecej niepotrzeba pod tym wzgledem sie w miare postarali ;]
~suchyt
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
brak klimatyzacji da się oczuć ale na upały zawsze można zdjąć dach i zrobić kabrio lub skorzystać z szyberdachu
~Artur
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Zimąjest cieplutko, szyby nie parują, latem troszkę gorzej bonie ma klimatyzacji (jest jako opcja) ale to przecież nie limuzyna. :)
~ewk07@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Z tym chłodzeniem jak twierdzą inni użytkownicy to chyba prawda.Dawno temu jezdziłem PF 126p,od tego czasu wszystkie sa dobre...
~MC...
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Tak szybko nagrzewającego się auta nie widziałem. Wystarczyło przejechać 2km przy -10 i już ciepło w aucie...