Oceny Citroen ZX Hatchback 1.1 60KM 44kW 1991-1997

Najnowsze oceny Citroen ZX Hatchback 1.1 60KM 44kW 1991-1997

3,8
~Maciek WErcław: mbuba@op.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Ma parę wad: 1. wycieraczka przedniej szyby do kitu 2. zbyt miekkie zawieszenie 3. nadsterowność 4. słabe (choć niezawodne) silniki (dot. 1.4 i 1.1) I zalet 1. ekonomiczność 2. solidne wykonanie 3. dobre materiały 5. dużo przestrzeni 6. odpoprność na korozję
~marinos@poczta.fm
Hatchback 1.1 60KM 44kW
mila fura fak ze te hamulce sa stresujace bo nieraz potrafia niezadzialc tak jak powiny ale reszta ok jakos wykonczenia wnetrza bardzo dobra szkoda tylko ze posempili i dali 1 lusterko elekrtyczne ogulnie oceniam na 4 bo hamulce 5 mi niepozwalaja dac:(
~romii@pf.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Polecam ten samochód rodzinie lub lubiącej spokojną jazdę osobie o niewielkich zasobach na eksploatację auta - mała pojemność ma swoje dobre strony !. Atutem tego auta jest naprawdę duże i wygodne nadwozie i obszerny bagażnik, dobry w mieści i sprawdzony w trasach w sumie warto go mieć.
4,1
~sZAKLOWSKI
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Z auta jestem w pełni zadowolony, nie ma na co narzekać CHWAŁA FRANCUSKIM KONSTRUKTOROM :)
~agnieszkad@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jeździ się dobrze, jest zgrabny, w kolorze srebrny metalik jest śliczny. komfortowe zawieszenie. mało pali. super do miasta.
3,5
~s.l gdynia
~KRZYSZTOF
4,1
~piotrek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak na taki mały silnik a niemały samochód to spisuje się nie najgorzej (Silnik)
~J.D.
Hatchback 1.1 60KM 44kW
zbyt mały do takiego auta, ale można przywyknąć, duże zużycie paliwa w ruchu miejskim, na dłuższych odcinkach przy stałej prędkości(ok.90-110 km/h), delikatnej jeżdźe pali ok. 5,5 l/ 100 km. w prawie każdym egz. niewielkie wycieki - uszczelka głowicy (Silnik)
2,9
~Ja
Hatchback 1.1 60KM 44kW
silnik 1100 to stanowczo za słabo jak na taki samochód (Silnik)
Citroen ZX Hatchback