Lista ocen Citroen Evasion II (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Mnóstwo mnóstwo mnóstwo miejsca. Po wyjęciu foteli pasażerów ogromna przestrzeń ładunkowa. Normalnie z tyłu dla pasażerów w dowolnej konfiguracji ogrom miejsca, prawie można stolik przed pasażerem postawić:P Dla kierowcy również wygoda. W aucie wysoko się siedzi fotele są kapitalne. Ja w tym aucie odpoczywam. komfort.
~Frank Drebin
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Placu dużo dla każdego, fotele wygodne z podłokietnikami , siedzi sie jak na krześle. Przednie odwracane, pochylanie natychmiastowe, za pomocą dźwigni, a nie jakichś upierdliwych pokręteł ( jak w niemieckich) Całkowicie płaska podłoga, przy 6 fotelach kapitańskich wychodzenie jest wygodne z każdej strony.
~grzegorz
Van 2.0 121KM 89kW
wygodnie, największy plus to płaska podłoga, miedzy kierowcą i pasazerem duzo miejsca, ogolnie auto krotkie ale wygodne, 30cm krotsze niz np.Mondeo ale przestrzen dla pasazerow o niebo wieksza
~jiiin
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Zdarzylo mi sie przewozic na raz: 1 dorosly, 2 dzieci, 1 wozek dzieciecy, 1 regal 50x100x220 w calosci, 2 torby, jedna komode w pudelku, kilka pomniejszych paczek.
~luk
Van 2.0 16V 136KM 100kW
fotel kierowcy - ciągła nie wygoda, ból pleców, podkładanie małych poduszek, kombinacje, oczywiście zakładam że dla wielu było dobrze, akurat mi było źle
~maciej
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
To największy plus. Większy w środku i wygodniejszy niż Galaxy, Alahambra, czy przereklamowany Sharan.
~kuba
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Przestrzeni jest pod dostatkiem ale w trzecim rzędzie siedzeń brakuje miejsca na nogi
~janio81
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Pod względem pojemności - rewelacja. Woziłem w nim wersalkę i drzwi były pozamykane;-).
~portland
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
To prawdziwy autobus i limuzyna w jednym. Każdy może komfortowo podróżować.
~Madziula gm12
Van 2.0 121KM 89kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, po wyjęciu siedzeń prawdziwy mini bus.