Lista ocen Citroen Berlingo III Van M (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Van M 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
jak na razie samochód na gwarancji także tylko paliwo resztę wykonuje serwis, ciężko udzielić rzetelnej odpowiedzi ,spalanie elastyczne w zależności od stylu jazdy mi mało nie pali ale taki po prostu mam styl jazdy jednak że wiem że może naprawdę mało spalić ( miasto mało, autostrady niestety wyższe predkości i potrafi spalić ale to oczywiste)
Citroen Berlingo III Van M