Lista ocen Citroen Berlingo II Van (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Skrzynia jest słaba. Haczy, zgrzyta, jest nie do końca precyzyjna. Biegi nie potrafią dogadać się z resztą układu napędowego. Poza tym drążek zmiany biegów sprawia wrażenia wyjątkowo delikatnego i słabo wykonanego. Za każdym razem mam wrażenie, że zostanie mi w ręce. Ogólnie niemiłe uczucie.
~info@sebastian-contractor.co.uk
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Niewiem czy jest tak w kazdym modelu ale przy wlaczeniu piatego biegu do predkosci 60km/h skrzynia sie blokuje i bieg niechce wyskoczyc. Pozatym przelozenia ma dobrane ok.
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Skrzynia tragiczna, brak synchronizatora biegu wstecznego lub jest on u mnie uszkodzony od nowości. Jedynka czasem ma problemy z wejściem.
~Ketiw
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Wolałbym automat ale nie ma .... Ten manual jest OK. Przełożenia fajnie dobrane, 5-ka jest długa i elastyczna.
~mariusz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Nie mam z nią problemów ,jedynie co robie przy niej to olej co 50tys. wym. sprzęgło jeszcze org.
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
właściwie to bez zastrzeżeń, w trasie zdecydowanie brakuje 6-biegu, byłoby ciszej i ekonomiczniej
~Marcin
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
bez rewelki moze musi sie rozchodzic chyba juz sie przyzwyczajam ale pierwsze wrazenie jak w zuku
~gast_med@op.pl
Van 1.6 HDI 75KM 55kW
Po 45 tys. km rozleciało się sprzęgło a skrzynia ma coraz większe luzy między biegami.
~Kynospawacz
Van 1.6 HDI 75KM 55kW
Skrzynia 5 biegowa. Przydała by się 6 biegowa zwłaszcza na trasie.
~penar
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
w mrozach nie moglem rano biegu wrzucic, po wymianie oleju ok.
Citroen Berlingo II Van