Lista ocen Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Kierowca i pasażer siedzą wygodnie , ale z tyłu jest problem. Jako , że jestem duży , to mój fotel jest odsunięty na maksa do tyłu. Miejsce za mną zajmuje 7 letnia córka , ale dorosły miałby problem. Bagażnik jest spory , ale jego funkcjonalność ogranicza zabudowa boków - może to i ładnie wygląda , ale szerokość załadunku zmniejsza się o kilkanaście cm. Drugi problem to schowki - niby jest ich sporo , ale do Kangoo im daleko. Do największego...
~Bulek27
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Miejsca jest dużo, posiadam auto XTR z dodatkowym nawiewem na tył co jest niezłym bajerem dla mego dziecka ale po głębszej analizie wolałbym bez tego nawiewu. Dlaczego? a dlatego bo to dziadostwo zabiera miejsce nad głową, np: w wersji bez nawiewu możemy zamontować wewnątrz listwy i przewozić nad głowami np. Narty, Drzwi, Płyty, Drabinę i 5 osób !!! posiadając Nawiew a do nawiewu zamontowane schowki miejsce nad głowami jest już zajęte. Narty...
~rrrrrr
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Wystarczy wsiąść i zobaczyć.Zabieramy się czteroosobowa rodziną ze wszystkim co nam potrzeba np.na wakacje i wszystko mieści sie w bagażniku.Na narty tez nie bierzemy boksu cztery komplety nart /chociaż w Austrii nie można w środku wozić/ bagażu piwska itd.mieści się w środku wyjmuję tylko środkowy fotel.Sam nieraz się zastanawiam gdzie to sie zmieściło.Daje plus za regulowane oparcie tylnych siedzeń.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Duży wygodny salonik, po podłączeniu navi, lodówki turystycznej, załadowaniu bagaży, odpaleniu ulubionej płyty cd, nie wypada mi napisać czego zabrakło bym nie musiał przerwać mile rozpoczętą podróż...Fotele przednie-pełne pozytywne zaskoczenie, tylna kanapa po podniesieniu zagłówków jest ok. A przede wszystkim przestrzeń, przestrzeń...
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Nie ma co porównywać z klasą C samochodów. Jeździłem Fordem Focusem kombi 3 generacji i Peugotem 307 SW full opcja z panoramicznym dachem, bez porównania. tylko mój teściu ma więcej miejsca w Fordzie Windstar ;))
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Z przodu wygodnie i dużo miejsca. Siedzenia z tyłu nieco zbyt pionowe. Plus za miejsca z tyłu powyżej tych z przodu, co pozwala na swobodną obserwację drogi z tylnej kanapy (siedzący z przodu nie zasłaniają).
~jaro
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
wersja 3 miejscowa - z przodu. środkowe miejsce ma mało miejsca na nogi - stosowane raczej okazjonalnie. kierowca i pasażer - ok, mam 1,90 m i miejsca jest dość (poza środkiem)
~Serwis
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Różne przygody miałem z tym samochodem śmiało mogę powiedzieć jedno. Zawsze wszystko i wszyscy się zmieściliśmy.
~darekkruk@gmail.com
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Tylko ten trzeci pasażer może miec niewygodnie, można było kolumnę drązka zmiany biegów dać wyżej , to by było więcej miejsca na nogi.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
6,8
~jack
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
W mało którym samochodzie można zainstalować trzy foteliki dla dzieci.
Citroen Berlingo II Combi