Lista ocen Citroen AX 1.4 D 50KM 37kW 1991-1997 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rychu_poz
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Zdarzaja sie, auto ma 14 lat. Z powazniejszych to zapowietrzanie sie ukladu hamulcowego, problemy z zamkami, stacyjka do wymiany. No i te francuskie 5 katne srubki... i ciezko sie dostac do zarowek deski rozdzielczej, nie pala sie juz od 3 lat bo nie wiem jak tam dojsc:)
~Dżejkop
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
No jest tego trochę. Głownie to problemy z zaśniedziałymi przewodami i popękane wtyczki ze starości. Dodatkowo tu coś się odkręci, tam coś popiszczy. Takie pierdoły do zabawy w wolnym czasie.
~dpachucy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
czesto paliły się żarówki na desce a powymieniać je to trochę roboty otwieranie tylnych szyb bardzo szbko mi przestało działać ale nawet tego nie robiłem nie myć na mrozie bo nie otworzysz na bank rano
~MHS
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
No własnie z "pierdołami" jest trochę problemów - pęknięte prowadnice do otwierania szyb, pęknięta rama fotela, lusterko samo odpadło :) itp.
~KRZYSIEK AX FIRST
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
elemanty, które podlegają wymianie z czasem eksploatacji ( filtry co 15-20tyś pozwolą długo cieszyć się autem)
~marasbydg
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
do czasu złej wymiany paska rozrządu po której silnik sie rozleciał, wiekszych problemów nie miałem
~szczepank13
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
jest jak Harley nigdy mnie nie zdradził:D
~robert1979@79.tlen
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
ZAMEK W TYLNIEJ KLAPIE,SKRZYNIA BIEGÓW.
~kutija@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
pompa wodna, pompa paliwowa, korek od miski olejowej...
~stayeasy
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Siada podświetlenie zegarów i tablicy rejestracyjnej