Lista ocen Citroen AX (167) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Citoen-znienawidzisz kazda droge
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Auto jest nieprzyjemnie glosne przy pfredkoscki okolo 90km/h wgtedy silnik wpada w nieprzyjemne drgania.Poza tym jeden tlumik w ukladzie wydechowym to chyba za malo wyciszyc to auto
~ilcar
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zupełnie dobre. Nadwozie jest opływowe, co redukuje szumy powietrza. Jedynie na np. kostce brukowej jest bardzo głośno. Przy prędkościach powyżej 110 km/h silnik dość głośno buczy.
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Tak sobie myślę, co w tym aucie ma wygłuszać? Przecież tu nie ma praktycznie materiałów absorbujących zbędne dźwięki. Do 100km/h jest ok ale powyżej robi się głośno.
~pawicz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Auto wyposażone w żadne dodatki, silnik słychać jak pracuje ale nie jest nadwyczaj natarczywy i idzie wytrzymać. Strasznie plastikowy i te stukania nie wiadomo skąd
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie jestem "szybki i w...." wiec podróżuję pomiędzy 90 a 110 km/h i dla mnie jest on rewelacyjnie cichy zwłaszcza że poprzedni egzemplarz był 4 biegowy i znacznie głośniejszy.
~ramor
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jeśli na trasie jadąc na 5 biegu nie przekracza się prędkości 110 km/h, to przy zamkniętych oknach silnika właściwie nie słychać.Trochę hałasuje zawieszenie.
~Piotrek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wyciszenie silnika jest super jak na tak wiekowe autko - a jak go słychać to wydaje przyjemy dźwięk. Całość wyciszenie psuje głośna praca zawieszenia.
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mogloby byc lepiej, szczegolnie w przedziale od 100 km/h zaczyna sie robic naprawde glosno. Na szczescie dobry sprzet grajacy pomaga :)
~gondoljerzy, grzesiek8@yoyo.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Głośny silnik i wydech. Wyraźne szumy łożysk, opon itp. Limuzyna to nie jest. W mieście może być, ale na trasie przy 100/h głowa puchnie
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~kuba (shoob@go2.pl)
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jestem zadowolony 3x ciszej niz w cinkasie, tylko skrzynia 4-ka powyzej 100 daje znac o sobie i silniczej troche buczy, no i ta wentylacja kapkie glosna