Lista ocen BMW X3 E83 2.0d 150KM 110kW 2005-2010 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol z Poznania
SUV 2.0d 150KM 110kW
Totalne nieporozumienie!!!! Nie ma 30km żebym nie musiał korygować tempertury w samochodzie w górę albo w dół. Moim zdaniem system regulacji manualnej nawiewu w górnej konsoli destabilizuje pracę całego układu. Ponieważ robię długie trasy strasznie mnie to wku..ia i moim zdaniem dyskwalifikuje tej klasy samochód- serwis w Poznaniu rozkłada ręce
~Adam Marek
SUV 2.0d 150KM 110kW
Klimatyzacja automatyczna o rozszerzonym działaniu. Filtr węglowy. Panorama szyberdach. Regulacja obiegu powietrza - wszystko to daje nieprzeciętne możliwości dopasowania jakości powietrza w kabinie do swoich upodobań. Żadnych nieprzyjemnych zapachów z zewnątrz.
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Szybko, cicho i efektywnie, a pomysł z dodatkowym pokrętlem regulującym temperaturę osobno dla nawiewów na tłowia jadących, to istna rewelacja, po tysiąckroć bardziej użyteczna niż dwustrefowa klima, której w tym aucie i tak nie ma, zresztą.
~CZLOWIEK
SUV 2.0d 150KM 110kW
POLECAM JESLI WSKAZOWKA TEMPERATURY NIE STOI IDEALNIE PIONOWO ......WYMIENIC OBA TERMOSTATY ........ja tak zrobilem.....NAGRZEWA MI SIE W ZIMIE PO 10 MINUTACH SUPER.......klima PERFEKT.. grzane fotele to liksus...
~TG
SUV 2.0d 150KM 110kW
bez zarzutów - jedyne co moze przeszkadzać - brakuje klimatyzacji dwu strefowej , dodatkowa opcja - podgrzewanej kierownicy- zima bajka, polecam wszytskim :)
~Łukasz
SUV 2.0d 150KM 110kW
Klima działa bardzo szybko, ogrzewanie trzeba trochę poczekać. Przy dużych mrozach włączam klimę i nagrzewa się szybciej. Siedzenia grzeją bardzo szybko.
~Tomilance
SUV 2.0d 150KM 110kW
Super...włącze ogrzewanie to po 3 min. już ciepło w całym samochodzie...a klima latem ładnie chłodzi...
~wojdul@interia.pl
SUV 2.0d 150KM 110kW
klima - za dużo regulowania , na funkcji auto sama powinna się włączać, w Audi A6 zdecydowanie było lepiej
~Janusz
SUV 2.0d 150KM 110kW
Bardzo szybko ogrzewa szybę przednią, klimatyzacja również ok.

Usterki BMW X3 E83

BMW X3 E83 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radio
SUV 2.0d 150KM 110kW
Troche dlugo sie nagrzewa i w zimie trzeba uzbroic sie w kilkuminutowa cierpliwosc