Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2012 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
W zimie auto długo się nagrzewa i to chyba jest powszechna wada diesli. Jednak konkurencja lepiej potrafi sobie z tym poradzić. Klimatyzacja automatyczna niczym nie zachwyca ani nie razi. Działa dość przyjemnie jednak przy wyższych prędkościach nawiew staje się głośny, za głośny.
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Niby wszystko ok, ale automatyczna klimatyzacja (u mnie jednostrefowa) wieje za mocno przy upałach, więc łatwo o przeziębienie. Standardowo reguluję wentylator ręcznie. Zimą szyby nie parują, pod warunkiem że włączamy klimę.
~mery
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
diesel, w zimie potrzebuje troszkę czasu by sie nagrzac, wspomagany brze grzałki elektryczne daje rade. w pasacie bylo szybciej ale w skodzie TDI znacznie wolniej. Zatem nie mozna marudzic
~jarek@jarcars.pl
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
tutal moge mieć trochę zastrzeżeń, mam wrażenie że w niskich temperaturach system ogrzewania sobie nie radzi ....:-((( szyby boczne parują i marzną, dmuchawa ustawiona na max nic nie daje ....
~Stanisław
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Świetnie schładza w upalne dni i ogrzewanie w zimie jest super . Jedynie trzeba kontrolować czy dogrzewa się silnik jeżeli nie wymienić termostaty , są dwa .
~ktoś
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Bez uwag, nie mam jak kolega piszący poprzednią opinię wentylacji foteli tylko samo podgrzewanie zatem jak włączę to grzeje jak wyłączę to nie grzeje :)
~Niki
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z działania klimatyzacji i ogrzewania, może dlatego, że w poprzednich samochodach klima była manualna albo wcale.
~Zniechecony do Q5
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Ogrzewanie postojowe nie nagrzewa silnika a jedynie wnetrze - szkoda. Poza tym bez zastrzezen.
~fuks2000
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
jak na diesla nagrzewa się szybko i równomiernie rozprowadza ciepło/zimno w aucie.
~Q5
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
audi tu jest wzorem. klimatronik działa fenomenalnie
Audi Q5 I SUV