Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2012 (22) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niki
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
W czasie jazdy silniczek kręci się przyjemnie, ale bardzo łatwo, na drugim biegu i przy niskich obrotach, zdławić go. Samochód staje wtedy gwałtownie jakby włożyć mu kij w szprychy. Może nie umiem jeździć, ale przejechałem już dobrze ponad pół miliona km, ostatnio ok. 150000 km Peugeotem z silnikiem HDI i nigdy nic takiego mi się nie zdarzało. W Q5 dzieje się to b. często.
~Zniechecony do Q5
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Q5 to ciezkie auto. Silnik z (2.0 tdi, 170km) napiera nieco temperamentu od. 2000 obr/min. Z S-Tronikiem wymaga to jazdy w trybie \"S\", ktory jest meczacy gdy jedzie sie za stabilna szybkoscia. W praktyce przed kazdym manewrem trzeba zmieniac tryb skrzyni biegow, lub zadowolic sie powolnym rozpedzaniem auta. Silnik zatarł sie po 10.000 km ...
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Diesel nie zachwyca. Kultura pracy lepsza niż w poprzedniej generacji ale jeszcze trochę brakuje do konkurencji. Jednak przy tak ciężkim aucie gdzieś umykają te 170KM. Przydało by się więcej. Żony Honda Civic 2,2idtec spokojnie dotrzymuje kroku mojemu żeby nie powiedzieć że Audi ledwo nadąża za 30KM słabszym autem.
~ktoś
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Kultura pracy i elastyczność bez uwag. Mam zmienione oprogramowanie za pośrednictwem dealera - można je było zrobić po przejechaniu 5 tys. Silnik ma 204 KM i 436 Nm - oczywiście lepszym rozwiązaniem jest kupno z silnikiem 3.0 ale różnica w cenie przy tym samym wyposażeniu to 50 tys! paranoja.
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Ogólnie ok, ale przy tej masie przydałby się silnik o 20KM mocniejszy. Zastanawiam się nad zawirusowaniem, wtedy będzie lepiej. Kultura pracy o niebo lepsza niż w 1.9TDI na pompowtryskach, ale mam wrażenie że BMW ma lepszego diesla w tej klasie.
~jarek@jarcars.pl
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
trochę słaby w zakresie niskich obrotów, kultura pracy b. wysoka. bardzo cichy system common rail zadzałał na duży plus dla Audi, nie słychać wewnątrz ani zewnątrz charakterystycznego klepania znanego z poprzednich modeli TDI
~Marcin
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Jendostka napędowa najlepsza z gamy Q5, ponieważ jest 3 razy tańsza w naprawie od 3.0 , mniej zawodna jak i na tą bude jest wystarczająco dynamiczny
~Marek
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Spalanie z 211000 km 7.5L. 0 awarii. Po chipie 205koni i 435! Nm, oszczędny bezawaryjny mocny - co chcieć więcej?
~mery
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
przeglady okresowe i brak niespodzianek, czuć klase premium,jakosc wykonania i trwałość zdecydowanie lepsza od VW
~zoolo2
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
po rozruchu na zimno trochę klekot ale w porównaniu do Outlandera na pompowtryskach 2.0did którym jezdziłem poprzednio to jest ok
Audi Q5 I SUV