Lista ocen Audi A8 D4 (47)

~BulkyTommy
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Gdyby nie problem z nagarem byłby to świetny samochód, a tak jest bardzo dobry. Nie jeździłem lepszym do tej pory. A było to między innymi BMW E39 530d, BMW E60 530xd, Toyota Avensis 2.0 itp
~BulkyTommy
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
~Jerton2718
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
fraAudi A8 jest naprawdę bardzo dobrym autem. Bardzo dobrzę się prowadzi przy mniejszych i większych prędkościach. Jest komfortowe (choć Lexus Ls lub Mercedes S wygrywają w tej kategorii) Ma dobre przyśpieszenie. Bardzo dobrze wykończone w środku. Może nie rzuca na kolana na zewnątrz, ale ma typowy klasyczny kształt luksusowego sedana, Auto mogłoby zasługiwać na lepszą ocenę ale: Silnik 4,2diesel bardzo drży na wolnych obrotach i przenosi to...
~Sajmon
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
Auto doposażone prawie we wszystko , Cena wyjściowa 725 pln, Żal mam trochę do podobieństwa modelu A6 , 5 na 10 osób mówi , ładna A6 :) Poza tym , że samochód ma dobrze służyć oczekuje się jeszcze czegoś więcej ... I to właśnie w tym modelu otrzymamy. Otrzymamy komfort , dynamikę za pomocą MMI można tą wygodną kanapę przemienić w sztywnego potwora który rwie się do przodu. W jednym teście przeczytałem , że to auto przeczy prawom...
~Zio
S8 Facelifting 4.0 TFSI 605KM 445kW
Silnik który generuje 605km jest naprawdę mocny i po mimo że od jego produkcji minęło już 6 lat niczym nie ustępuje nowym modelom z pod znaku RS/M/AMG (Silnik)
~hitch5
Sedan 3.0 TDI 250KM 184kW
No cóż, tanio nie jest. Mi udało się wynegocjować dobrą cenę i wydałem tyle co na bardzo dobrze wyposażone bmw 530d xdrive i uważam, że warto.
~Tomasz Urbański
S8 Facelifting 4.0 TFSI 605KM 445kW
Auto moim zdaniem kompletne. RS6 performance ubrane w karoserię S8, ze wszystkimi zaletami segmentu F i eReSa :) Samochód o dwóch obliczach, w przeciwieństwie do RS6 potrafi być bardzo komfortowe i luksusowe, a w razie chęci zamienia się w dzikusa.
~Właściciel
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Moja ocena jest wystawiona w kontekście samochodów klasy wyższej i luksusowych. Dlatego opinia "dobra" będzie wynikała z doświadczeń z Audi A6, A8, Jaguarem XKR czy Porsche Cayenne S, a NIE aut klasy kompakt. Bo takie porównanie nie miałoby sensu.
~Tomek
Lang 4.2 FSI 372KM 274kW
Super auto; mankamentem są ceny serwisowe i kompletny brak zamienników. Tylko części w serwisie albo używane. Np. przegląd (olej, filtry płyn hamulcowy) 2500zł Kosztuje 620 tys. zł. Uważam, że rozsądną ceną było by ok 400 tys. zł.

Usterki Audi A8 D4

Audi A8 D4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Lang 4.2 TDI 350KM 257kW
Jeżdżę A8 Langiem od dwóch lat. Przejąłem od kolegi, który jeździł 7 lat od nowości. Całokształt na 10. Obawiałem się spalania, awarii i kosztów napraw. A jest tak, że spalanie w mieście 13 a na trasie 10 (do 160). Jeżeli jechać przepisowo poza miastem to 8,5. Awarii nie było, a koszty serwisu są jakie są ale to nie auto budżetowe, więc jak za komplet tarcz + klocki z wymiana 3700 brutto to może być.