Lista ocen Audi A5 II (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Engel
Coupe 2.0 TDI 190KM 140kW
To jeden z bardziej zauważalnych - genialnie przygotowanych parametrów przez inżynierów z Inglostadt. Pomimo tego że to diesel - jest cicho. Przy większych prędkościach też jest w miarę cicho. Świetnie w tym wszystkim odnajduje się nagłośnienie które pozwala przenieść się na prawdę w inny świat i przyjemnie spędzić czas nie tylko czerpiąc radość z prowadzenia ale też z muzy.
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
samochód jest dużo cichszy od swojego poprzednika. Jedzie się bardzo komfortowo jednak przy większych prędkościach rzędu +140 szyby bezramkowe dają się we znaki. Do wnętrza przedostaje się szum dochodzący z okolic wielkich lusterek z uwagi na opór wiatru.
~Waldemar
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
zdecydowanie żałuję, że nie wziąłem dźwiękoszczelnych szyb, bo hałas pow 150 km/h jest wyraźnie wyższy niż np w zwykłym A6 bez dźwiękoszczelnych szyb. Poza tym nie wiem czemu, ale przenosi szum opon tylnych do kabiny (a przednich nie przenosi)
~Góralik
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
jest dobrze można powiedzieć to nawet bardzo jednak widać jeszcze ogrom pracy jaką musi zrobić ten model żeby odciąć się od otoczenia szczególnie w tej części od spodu auta tutaj zmiana opon gorsza jakość dróg powoduje większe decybele w środku
~Andrzej W-wa
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Gdyby jeszcze udało się w tych drzwiach bez ramek zamontować szyby dźwiękoszczelne było by więcej niż doskonale. Lecz nie jestem pewien czy to głównie to, równie dobrze może to być przedostający się szum w okolicach środkowego słupka.
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Wyciszenie jest zaskakująco dobre; samochód cichy nawet powyżej 200 km/h. Dźwięk wydechu nawet w trybie DYNAMIC nie jest absolutnie męczący. Wręcz przeciwnie - można go pokochać.
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Bajka. Koniecznie kupić z przyciemnianymi szybami, bo wtedy są też dodatkowo dźwiękoszczelne. Okna nie mają ramek, ale się opuszczają/domykają przy otwieraniu/zamykaniu drzwi.
~Mr T
Sportback 2.0 TFSI 252KM 185kW
Mały szatan w tej kwestii. Szczególnie jak wieziesz starsze panie i mówisz ze jedziecie 60 podczas jazdy 110. Wierzą i mówią ze cichutko także zdaje egzamin ;)
~Mike
Sportback Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Szyby bezramkowe nie generują dodatkowego hałasu. Jeździłem sporo A4 i to jest ten sam poziom.
Dziennik kosztów dla Audi A5 II
9,5
~kornik
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Jest bardzo dobrze, ale spodziewałem się, że B&O będzie bardziej aktywnie izolował odgłosy.