Lista ocen Audi 100 C4 (127) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ marc
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Sprowadzenie z instalacją LPG to koszt 12 tys., można coś kupić dużo młodszego ale niekoniecznie lepszego(sam to przerabiałem) 80-tkę jak sprzedawałem miała 17-lat, wydawało mi się że stara i trzeba wymienić, znajoma jeździ już 2,5 roku i nic nie dokłada,i śmieje się że następne audi też odkupi, tak że nie trzeba się bać Audi po 15-stce, oczywiście jeżeli nie jest przekręcona 2 razy i bita
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Nie ma co się oszukiwać, Set jest coraz mniej, niektóre egzemplarze kosztują więcej, niektóre mniej. Ja za swoje przeciętnym stanie dałem 3,5 tysiąca, jeśliby porównać że za podobną kwotę mogłem mieć Seicento to nie ma co narzekać. Auto tanie, a niezawodne, spalanie okej, podobno te silniki dobrze tolerują gaz, więc po założeniu instalacji jedziemy za pół ceny.
~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Samochód za 15 tys z pełnym wyposażeniem i napędem na 4 koła który się po prostu nie psuje. Wydajna klimatyzacja przyprawia o katar. Zasięg dośc dobry ( Benzyna 850 km LPG 450 km ).Łącznie na dwóch paliwach można pokonać 1300 km przy koszcie 440 PLN daje nam 34PLN/km przy zużywaniu benzyny i gazu w jednym przejeździe. 4 osoby zajadą z Łodzi nad Adriatyk za 110 PLn od łebka.
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Trzeba pamiętać,że egzemplarze za ok. 2500 - 4000 zł to zaniedbane heble, których właściciele chcą się pozbyć. Docenione C4 2.4 Diesel to kwota ok. 5,5 tyś zł. Oczywiście to nie zasada, ale daje do myślenia. Za te pieniądze chyba nie kupi się nic lepszego i tak wygodnego w tej klasie, może jakieś W124, ale wątpię czy w dobrym stanie.
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
ZA CENE 12-13 TYS. ZŁ. MOŻNA MIEĆ LIMUZYNE Z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA W STANIE IDEALNYM JESLI SIE KUPI Z IMPORTU. NIE POLECAM KUPNA U NAS ZAZWYCZAJ TO TROTY Z WYBITYM ZAWIESZENIEM.MOZNA SOBIE POZWOLIC NA LUKSUS NIE PŁACAC ZA NIEGO GÓRY PIENIEDZY O ŁADNEJ NIE STARZEJACEJ SIE Z UPŁYWEM LAT LINIĄ NADWOZIA. POLECAM :)
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
auto moje za 20000 kupione, sprzedać chcę za 15000, no auta szybko poleciały w dół, ale wolę swoje audi niż jakąś pandę za 40000, czy coś innego nowego bo nowe auta się psują. mam u siebie pełen pakiet elektryki w samochodzie, nie widziałem tak wypasionej c4 nigdy może też dlatego że jest wyjątkowa (long)
~hubertbt@interia.pl
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Mam "setkę" z ostatnich miesięcy przed zmianą na A6, jeśli ktoś szuka, szybkiego, wygodnego, komfortowego auta dla całej rodziny nie mógł lepiej trafić. Sztuką jest tylko znaleśc autko w dobrym stanie tech. ale warto, a ceny czeście są relatywnie tanie. Tylko to spalanie! Gaz to konieczność!
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Aktualnie Audi 100 C4 2.8 V6 w dobrym stanie i z dobrym wyposażeniem nabiera na wartości. Rok 2016 - za cenę w/w "Setki" można kupić A6 C4 lub A6 C5. Ale to już nie te Audi, nie ten styl. No i Setka robi większe wrażenie na ulicy niż A6 C4 czy C5. To już klasyk ))
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
kupilem go za 6000 DM.w wyposazeniu wszystko bez skory i tempomatu. jezdzilem... oprocz zmian oleju, paskow itp. (male problemy z silnikiem jak pisalem wyzej) nic do niego nie dokladalem. sprzedalem go rozbitego i jeszcze zarobilem. NAPRAWDE REWELACYJNE AUTKO
~TtTzZz
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Kupilem samochod od pierwszego wlasciciela co jest rzadkoscia ,na zadnych alufelgach samochod nie bedzie wygladal tak dobrze jak na oryginalnych i takie wlasnie mam:D Za kilka tysiecy mozna miec auto na lata jezdzenia w dodatku bardzo wygodne i wdzieczne :)