Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Po dłuższym obcowaniu z samochodem jednak gorzej oceniam tę cechę. Miejsce kierowcy - super, dużo miejsca, wygodna pozycja za kierownicą (z wyjątkiem tego, że kolumna kierownicy mogłaby wysuwać się dalej do kierowcy). Miejsce pasażera, ze względu na miejsce na stopy kończące się pionową ścianą, dla osób wyższych może być przynajmniej dziwne - żeby usiąść wygodnie, trzeba się odsunąć naprawdę daleko - a wtedy z tyłu robi się już ciasno. Z tyłu...
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam 190cm i miejsca mi nie brakuje, ważę też 110 i mam sportów fotele, mieszczę się że swoim dupskiem, jest komfortowo i pewnie w zakrętach, nie polecam zwykłych foteli jeśli ktoś ma czasem ciężka nogę. Z tyłu raczej ok, bez rewelacji, siadam sam za sobą i jest komfort. 3 dorosłe osoby z tyłu raczej nie będą miały wygodnie w dłuższej podróży. Bagażnik... jest. Jeśli chcesz auto do wożenia towaru do sklepu to raczej nie polecam
~screamers
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Dużo miejsca nad głową, nawet w wersji z szyberdachem. Pasażerowie z tyłu również nie mogą narzekać. Sporo miejsca między oparciem foteli a kolanami nawet u wysokich osób. Z minusów - niewielki schowek przed przednim pasażerem (pokrywa szeroka, sugerująca szeroką przestrzeń ładunkową, a po otwarciu niestety wąsko i płytko). Trzy foteliki wchodzą bez problemu, żona o standardowych wymiarach również się zmieści, a więc w sam raz sprawdzi się...
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jeżdżę głownie sam ale na poranne kursy mam w aucie dwójkę dzieci na tylnej kanapie oraz w bagażniku psa w klatce. Dopóki fotel kierowcy nie przesunie się za pomocą easy access w przód mój starszy ma lekki problem z wsiadaniem ale jak już fotel ruszy w przód to spokojnie może noga na nogę zakładać. Kabina jest obszerna, nad głową mam z chyba około 8-10 cm przestrzeni.
~Maciek
SUV Facelifting 2023 2.0 GME Turbo 280KM 206kW
Nie jest to duży SUV ale miejsca w kabinie jest dużo, aczkolwiek nie mam porównania z SUVami konkurencji. Przesiadka z ogromnego Forda Mondeo przyjęta bez problemu przez całą rodzinę. Bagażnik może negatywnie zaskoczyć, wg. danych ma 520 litrów - niestety wlicza się w to schowki pod podłogą bagażnika, które maja łącznie ok. 40 litrów.
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam 185 cm i jest mi mega wygodnie (fotele sportowe - Veloce), obok żona narzeka na kretyńską pionową ścianę przed nogami, nie wiem kto to zaakceptował, z tyłu za mną da się usiąść bez problemu. Fotele z tyłu również wygodne nawet w dłuższe trasy.
~Artur
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Auta używam jako rodzinnego i wszyscy się mieszczą. Przed kupnem porównywałem inne auta i było podobnie. Kanapa jest dość płaska i dzięki temu piąta osoba nie narzeka. Bagażnik jest niezły choć to nie kombi ale porównywalnie jak u konkurencji.
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo obszerny i z przodu ale też i z tyłu, gdzie jest dużo miejsca i wygodnie. Ogólnie samochód jest wewnątrz dużo większy niż na to wygląda z zewnątrz. Dobrze zaprojektowane i wykorzystane wnętrze.
~OPP1
SUV 2.2 JtdM-2 210KM 154kW
Nie ma na co narzekać. Drobnostki - z tyłu otwory na kubki są mniejsze niż z przodu. Zaś fotel kierowcy odjeżdża przy otwarciu drzwi co może zaskoczyć osobę z tyłu lub trochę zgnieść bagaże.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio
10,1
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Z przodu jest naprawdę dobrze oba siedzenia sportowe regulowane elektrycznie łącznie z regulowanym boczkami. Z tyłu spokojnie usiądzie 2 dorosłych jednak osobiście nigdy tam nie jechałem