Ocena kierowcy - Volvo S60 II Sedan

marcin, 8 lat temu
Silnik 2.0 D3 163KM 120kW
Rok produkcji 2012
Volvo S60 II Sedan 2.0 D3 163KM 120kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
1 komfort 2 elegancja i prezencja 3 dynamika i niskie spalanie jeżeli to dla Ciebie ważne cechy to się nie wahaj...
fenomenalny dzwięk diesla... jak v6! a do tego kultura pracy... napraw nie było jeszcze. utrzymanie wcale nie najdrzoższe w segmencie premium
wygodna i krótka w przełożeniu ale za długo to z tyym sprzęgłem idzie... obniża to przyspieszenie do 100 o dobre 1,5sek na 3 biegach
świetnie trzyma się drogi ale jak jest mokro to przy tej mocy dostępnej od 1500 obrotów trzeba bardzo uważac... a pozatym bardzo cicho i wygodnie. minus ! bardzo mały skręt kierownicy
to nie jest niestetey auto dla 190cm... 175 maks. lewy słupek ogranicza widocznosc tak samo jest z słupkiem środkowym... do tyłu tez bez czujników bardzo ciężko.
piękne i solidnie wykonane ale przez bardzo głosne słuchanie muzyki od basu mam wrażenie może za pare lat skrzypiec tapicerka w drzwiach.
system niezależnego ciepłego nawiewu w zimę jest super. w lato tylko miałem wrażenie że klima słabo chłodzi ale to było złudne bo wystarczyło zmienic w ustawieniach nawiew.
miejsca dużo ale 4 siatkarzy nie wiejdzie, wiecej miejsca było w moim bmw , audi ale porównywalnie do mercedesa. wystarczająco dla pasażerów z tyłu do 185cm wzrostu
przy 180 można spokojnie pogadac, to jest na bardzo duży plus że jest mega cicho i bardzo komfortowo jak na limuzynę przystało
po krótce... takim autem nie da się oszczędnie jeżdzic bo to grzech. ja tak 70% SPOKOJNIE ale 30% to mocne tąpniecie... :) 400 NM i 163 KM to spalanie świetne... mój rekord 6.6 l . na autostradzie 140 km przepisowo . polecam jazdę próbną a potem opinie o spalaniu, ja już zrobiłem 15000 km
brak
brak