Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Variant

Łukasz, 2 lata temu
Silnik 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 90KM 66kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 90KM 66kW 2013-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Ekonomiczność tego motoru, kultura pracy. Mam ciężką nogę - opony wytrzymują u mnie max. 2 sezony
Auto uniwersalne pod każdym względem. Nie za małe, nie za duże. Sprawdza się jako auto rodzinne.
Silnik po zmianie mapy na 130KM to jest to. Lata jak 2.0 tdi 150KM. Naprawdę nie trzeba więcej, pod warunkiem nie spieprzonej mapy, bo wtedy nie jesteśmy zadowoleni.
Skrzynia na 3. W porównaniu z hyundaiem i30 crdi i 6 biegów to przeciętna. Tam była po 200.000km super
Bez uwag, komfort i przewidywalność to jest właśnie Golf
Pojemna, dla rodziny 2+2 jest idealna, ja nie potrzebuję większego auta.
W combi świetna.
Tak jak u niemca, wszystko w zasięgu ręki.
Zakupiłem przy przebiegu 125.000km, przejechałem 50.000km w 1,5 roku. Koszty tylko paliwo, brak awarii. Właśnie wróciłem z wyjazdu na zwiedzanie, 4 osoby, bagaże - 1600km, średnia prędkość 89km/h przez 4 dni - Ełk, Gdańsk, Kołobrzeg, Szczecin, Ełk zużycie z tankowania to 6,3l/100km, z kompa 5,7L Uważam, ze komentarz jest zbędny. Mapa daje dużo frajdy z jazdy i nie męczy się tak motor jak miałem 90KM.
Brak przez 50.000km - 1,5 roku

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 90KM 66kW [l/100km]

Volkswagen Golf VII Variant