Ocena kierowcy - Volkswagen EOS Coupe Cabrio

Łukasz, 17 lat temu
Silnik 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Volkswagen EOS Coupe Cabrio 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Super auto , za nie małe pieniadze ale warte swojej ceny , sweitna jakos,ć super maszyna do tego extra DIESEL POLECAM jak kupować to tylko w Niemczech , najlep[iej w Wolfsburgu , ato w takiej opcji w Polsce kosztuje 10 000 wiecej
Silniczek chodzi nie za łądnie , nie pasuje do cabrio , ale osiagi , spalnie i dynamika bombba przy jedzie austostrdowej ok 200 spalnie nie przekracza 10 litrów
to vw nie rewelacja normanie chodzi , nowe auto wiec sie dopiero dociera
prowadzi sie fenomenalnie super , zero przechyłów , felgi 17 " orginalne VW super sie nqa nich trzyma bomba
No to juz zadna rewelacja duzo łączeń dachu , widocznosć , zadna rewelacja , do tego nie mam czujnikow i nie jest łątwo , ale daje rade
bomba , jak to VW nie ma co wsdzystko pod reko , super podłokietnik
Daje rade , ja juz nie moge sie lata doczekać
no tu nie można zapominać ze to cabrio , z przodu rewelacja , ale tylne siedazenia to raczej abstrakcja , mozna tam siedzeic ale jest diosć ciasno
bez rewelacji , łatwo sie zorientowac jadac ponad 160 ze te cabriolet , mimo tego ze dach nie jest materiałowy
auto pali mało srednio jak komp pokazuje 7.5 , a ja nie jezdze wolno . W miescei 9 musi wziasć , no chyba ze ktos jedzio jak taryfiasz to do 8 zejdzie
Auto mimo tego ze jest sweitnie wykonczone , mam skore , mam wszytko co moz liwe oprócz navi auto kupione w AUTOSTADT w Wolfsburgu , kupujac tam nie płacimy zadnych dodatkowych kosztow , płącimy tylko za auto . Auto wyjezdza z Fabryki i je sie tam odbiera , auto mnie kosztowało 25 000 Euro na tehn wypas extra cena ! Ale i tak jest to bardzo duzo . Co do jaKOŚCI fotele sa swietne , ale skóra na nich od wsiadania co nie jest łątwe , bo bardzo sie cieżko wsiada i wysiada bo są kubelki i skora na bokach fotelach sie przyciera delikatnie .
nic jeszce nowa pszczola mam tearz przejechane niewile ponad 4000 km
nic nowe auto VW i kupione w Niemczech wiec nie ma co porównywać do polskich opcji i aut idacych na polske odpady jakościowe

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI DPF 140KM 103kW [l/100km]

7,9