Ocena kierowcy - Volkswagen EOS Coupe Cabrio

Silnik 1.4 TSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2009
Volkswagen EOS Coupe Cabrio 1.4 TSI 160KM 118kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Bardzo bogate wyposażenie indywidual
Inne : Przecieki dachu, które jak się okazuje w bardzo prosty sposób moża samemu naprawić tanim kosztem.
Super 4-osobowe kabrio całoroczne z twardym dachem.
Poniekąd pękają tłoki, w tej wersji silnika. Póki co wszystko ok u mnie, trzeba lać dobry olej i co 10tyś wymieniać. Rozrząd wymienić na nowy typ. Jak się dba, to się ma ;)
Brak zastrzeżeń.
Widoczność do tyłu trochę słaba przez szerokie słupki, małą szybe z tyłu i niedemontowane zagłówki na tylnym siedzeniu ale jak się już wyczuje, to nawet spox.
Brak zastrzeżeń.
Jak na kabrio, to ok. Dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająco miejsca, z tyłu już dużo mniej miejsca ale i tak dobrze, że 4os. mieszczą się, bo wiele kabrio jest tylko 2os.
Brak zastrzeżeń.
hmmm... w sumie umiarkowane.
Brak zastrzeżeń.
Jeszcze mnie nic nie zaczeło atakować ;)
Hmmm...no tu po poprzednim (1 właścicielu) musiałem zrobić regeneracje turbiny i wymienić rozrząd na nowszy typ (ulepszony, nie awaryjny). Tz. od razu nie musiałem tego robić, według oceny mechanika mogłem jescze spokojnie jakieś 20tys śmigać na tym starym ale już chciałem zrobić po zakupie porządek. Po za tym po zakupie zauważyłem, że przecieka dach, w aso krzykneli mi za uszczelkę 1200zł, a co najlepsze, po jakimś czasie namierzyłem w czym problem i doszedłem do tego, że nie trzeba wymieniać żadnej uszczelki (dobrze, że nie zgodziłem się na uszczelkę za 1200zl).

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI 160KM 118kW [l/100km]

11,0