Ocena kierowcy - Volkswagen CC

Rafał, 5 lat temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen CC 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Cisza nic nie słychać że to diesel
Układ hamulcowy
Jeżdzę dwa lata kompletnie żadnych problemów czy usterek. Wezwany byłem tylko na jedną akcję serwisową - wymiana sondy lambda bez nowych programów. Wszystko nadal sprawne po tej wymianie . Jestem bardzo zadowolony żadnej rdzy. Ale co do tych 150 kM to trochę się zastanawiam wg mnie nie ma tej mocy. Może jest ale na trójce w pewnym zakresie obrotów. Mam skrzynię manualną śmiga jak w audi A4 które poprzednio miałem. Ogólnie mówiąc jestrm bardzo zadowolony. Z rzeczy które nie są mi potrzebne to ; doświetlanie zakrętów wymyslił to ktoś mający coś z głową lub celowo by ludzie mylili to z włączeniem kierunkowskazu i walili prosto w samochód. Druga sprawa napchane elektroniki do niczego mi nie potrzebnej za kazdym razem wejścia do samochodu muszę przyciskać te guziczki żeby mi np nie zdechł na swiatłach jak się zapomnę . Nie kupiłem automatu bo się psują to każdy wie i trzeba olej kosztowny często wymieniać a i tak nie uniknie się awarii automatu. Manual jest na całe życie i zawsze działa :-) i nie ma mowy o jakiejkolwiek zwłoce.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW [l/100km]

5,7
Volkswagen CC