Ocena kierowcy - Suzuki Wagon I

Luki, 2 lata temu
Silnik 1.3 i 16V 76KM 56kW
Rok produkcji 2000
Suzuki Wagon I 1.3 i 16V 76KM 56kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Posiadam Suzuki Wagona R+ od Roku! Zaraz Po zakupie Zrobiłem Pełen serwis,oleje,świece,wszystkie filtry,Rozrząd i olej w skrzyni zostało zrobione! I od Roku Nic w nim nie dotykam! Jeździ poprostu rewelacyjnie! Każdego dnia i dziś też wyrusza dalej :D Ekonomiczny, zrywny oraz pojemny samochodzik, Trochę Głośno w środku jak w Maluchu ale to nie klassa Premium :D Ma jeździć tanio i ma być pakowny! No i taki jest, Polecam! Super Auto.
1.3 to silnik Raczej z opinią najbardziej bezawaryjny! Prosty bez durnych czujników itp. Elektronicznych pierdól
Skrzynia manualna jest dość wymagająca musi być regularnie wymieniany olej! Ja kupiłem z zgrzytającym 3 biegiem! Ale po wymianie oleju chodzi dobrze ale czasem zdarzy się że redukując z 4 na 3 zazgrzyta skrzynia :D no taki już jej urok!
Pancerne a jak coś padnie to tanie części!
Jakieś rdzewy wyłażą z właszcza w tylnych nadkolach ale to Auto ma 20lat! To i tak super się trzyma:D
Szyby jak w Fiacie Multipla! Czyli widoczność super!
Super tani w utrzymaniu!
No działa ogrzewanie mocno! Klimy nie ma!
Mini Van, w brew pozorom,auto wygląda że jest małe ale ten kto był w środku i jechał to wie że jest jak w wanie! 5 osób jedzie wygodnie a w 2 osoby po złożeniu tylnych siedzeń które są równe z podłogą po schowaniu mamy ogromny bagażnik! Ciekawostka! W UK Przerabiają Wagona na Kampery jedno osobowe:D
Jak ktoś jeździł Maluchem to W Wagonie będzie ciszej na pewno! :D
Maxymalne spalanie jakie uzyskałem przy Agresywnej jeździe to max 6litrów na 100km nie jest źle jak na 1.3 70koni silnik który pali gumy na 2 biegu jeszcze! Zapewniam! Odpycha się super
Nie wiem ile kosztuje w polsce? Ja kupiłem swojego w UK za 400f czyli 2000złoty :D
Na razie nie odnotowałem żadnych usterek po roku czas i przejechaniu 10tysiecy Mil :D
To Nie Niemieckie Auto! :D gdzie Psuje się wszystko! Alternatory,pompy,wtryski,elektryka,itd. Końca nie widać, To jest Japończyk starej daty i On jest Bezawaryjny!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 76KM 56kW [l/100km]

5,3