Ocena kierowcy - Suzuki Swift II Hatchback

Rok produkcji 1991
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : WOW!
Karoseria : trochę gnije, choć mój był przez te kilkadziesiąt lat garażowany więc nie jest tak źle jak u rówieśników :)
Miło zaskakuje bezawaryjnością. Wziąłem je na chwilę by zajeździć w kilka miesięcy i zmienić. Nie zminiałem przez trzy lata nic! Żadnego filtru (nawet LPG). Zrobiłem nim już 195.000km w tym 80.000km na LPG I generacji. Żadnych problemów ani na PB ani na LPG. Słyszałem, że przebiegi rzędu 300.000km i większe nie robią większego wrażenia na Suzi. Autko poprostu niedozajechania. Minusem jest dość słabe wyciszenie i mała moc. Spalanie LPG w trasie (80-100km/h) na poziomie 6.5l/100km na PB 5.5l/100km.
Perfekcyjna bezawaryjność. Miałem i mam już drugiego Mercedesa W124 - ikonę bezawaryjności. Jeśli merc to ikona to na Suzi brak określenia.
mogłoby być lepiej. Brak wspomagania..
hałas... hałas... hałas...
wszystko logicznie rozmieszczone
mam wersję bez klimy :)
mimo, że to małe autko to kierowca nie może narzekać. Ja mam 190cm i 115kg, więc mały nie jestem :). W fiacie brava po takim przebiegu to siedzenie już było dziesięć razy spawane :) a ty nic.. oryginał z fabryki.
chyba tylko maluch ma gorzej
na lpg 6.5l/100km to obecnie ok. 16zł/100km
mój wart jest ok 1.500zł... śmieszne pieniądze. A dzieci do szkoły rozwiezie nawet w największe mrozy. W sumie mam cztery samochody i nie raz było tak, że tylko Suzi odpalało :)
pisałem wyżej :)
brak