Ocena kierowcy - Skoda Superb III Kombi

Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Układ hamulcowy
Przeniesienie napędu
Na zakup Skody Superb III 2.0 TDI skusiła mnie obiegowa opinia jakoby to dobre nie kłopotliwe auta prawda jest jednak taka że to fatalne i usterkowe auto. Podpowiem że uratowała mnie przedłużoną gwarancja bo koszt napraw puściły by nie jednego człowieka z torbami . Na dodatek kłopoty które ja mam nie są tylko moimi wiem bo częste wizyty w serwisie pozwoliły na rozwinięcie tematu usterek w tych autach a jest tam dramatycznie źle . Pierwsza usterka : selektor biegów DSG, kolejna usterka pompę wody , ale po roku kolejny raz -pompę wody i dodatkowo rozrząd bo ciekła ( rozrząd prawie się rozleciał ) Kolejną usterką która to praktycznie doprowadziła do kolizji padła skrzynia DSG na autostradzie przy 140km/h ( nie muszę opisywać co się mogło stać ) wymiana na nową. czujniki parkowania dwukrotnie wymieniane na nowe , czujnik klimatyzacji , czujnik przy silniku , klapka od paliwa . Jeszcze kilka mniejszych usterek ale by się znalazło . Zatem jak ktoś nadal wieży kłamczuszką co kupują auto na firmę wiedząc że zostanie sprzedane za 2 -3 lata to wierzcie dalej prawda jest taka że Skody wiecznie stoją u mechaników bo są kiepskie mój przypadek to potwierdza lecz ja miałem gwarancję co gdyby jej nie było ?
Tu dodam że to auto dla emeryta
Jak działa to jest dobrze .
Bardzo słabe

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 150KM 110kW [l/100km]