Ocena kierowcy - Porsche Boxster 987

Silnik 3.2 S 280KM 206kW
Rok produkcji 2005
Porsche Boxster 987 3.2 S 280KM 206kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Inne : WSZYSTKO
Za całokształt daję mu 10/10 facet sprzedał mi naprawde fajne auto!Jeszcze mną emocje kierują wiec dopuki coś nie nawali będę szczęsliwy jak piesek który dostał kośc po 10 dnowej głodówce :) Życzę wszystkim upragnionych wozów ! Ja juz swój mam!!
w życiu nie jechałem szybszym autem ,samochód zbiera się doskonale! Dźwięk silnika jest powalająco piękny!
Precyzyjna zmiana biegów
Na zakrętach czuję się pewnie, ponieważ auto trzyma się drogi jak butapren palców!
Przy parkowaniu w mieście jest kiepsko, już zarysowałem błotnik - dlatego nota niższa:) Lecz na trasie widać 90% ,reszta 10% to pojazdy z tyłu ,które wyprzedzam :)
Wszystko jest na swoim miejscu - przecież to Porsche!
Ogrzewanie nie wiem ,bo dopiero co tydzień go mam, ale klima działa zadziwiająco!
Autko 2 osobowe ,więc dla nas 2 w sam raz! w TYM ROKU NA WAKACJE BEZ ZNAJOMYCH - NIE MA DLA WAS MIEJSCA!!! :)
Autko na autostradzie na zachodzie przy 200 km/h jest ciche ,da się rozmawiać ,lecz powyżej tej prędkości ,już dobiega świst i odgłos symfonii spod... \"maski\" :)
Ocena nie była by wiarygodna gdybym napisał tu ocenę 5, lecz 5 lat pracowałem na to autko i wiedziałem że muszę się liczyć z dużymi kosztami na paliwo i serwis!
Autko pod żadnym pozorem mnie jeszcze nie zawiodło!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 S 280KM 206kW [l/100km]

14,7