Ocena kierowcy - Pontiac Vibe

Rok produkcji 2003
Pontiac Vibe 1.8 i 16V 182KM 134kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : Ten samochód ma to coś
Inne
Witam, Moim zdaniem rewelacyjny samochód w przystępnej cenie. Byłem sprawdzić pojazd po zakupie u swoich sprawdzonych mechaników u których serwisowałem już niejeden samochód i powiedzieli ,że wszystko jest O.K. Jak na swoje lata wygląda przebojowo. Zero korozji , silnik super , wszystko sprawne. Polecam.
O.K. Pracuje równo, bardzo dobre przyśpieszenie zwłaszcza na trzecim biegu i wyżej.
Mogła by być troszkę bardziej elastyczna
Bardzo dobrze, super trzyma się drogi , dobrze wybiera nierówności i koleiny.
Jestem pod wrażeniem. Bardzo wygodne siedzenia . Widoczność jak dla mnie O.K. , chociaż do cofania tym samochodem należy się przyzwyczaić.
O.K
O.K.
Jak dla mnie i mojej rodziny to super. Wygodnie dla mnie i mojej rodziny. Przyjemne w dotyku i według mnie trwałe materiały wykończeniowe.
Uważam że jest bardzo dobrze. Ocenę dobrą dałbym jadąc 140km/godz. ale dalej uważam , ze jest O.K.
Jako że jest to prawie Toyota problemów z serwisem brak. Części nie są drogie. Spalanie mogłoby być troszkę mniejsze ale jako , że ja dużo jeżdżę w związku z tym za dwa miesiące zakładam instalację LPG.
W moim przypadku bardzo dobry.
Na chwilę obecną nie poza gumami od amortyzatorów przód mechanicy nie mieli co robić.
Brak
Pontiac Vibe