Ocena kierowcy - Peugeot Partner I

sebastian, komor@gni.pl, 16 lat temu
Silnik 1.8 D 61KM 45kW
Rok produkcji 2002
Peugeot Partner I 1.8 D 61KM 45kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
swietny samochod, wygodny, duzy, dynamiczny, wytrzymaly (nie jezdzilem oszczednie i delikatnie - samochod sluzbowy), od miesiaca mam nowego z silnikiem hdi nowej generacji :) 1,6 :) + klima, alektryka itp. nic wiecej mi nie trzeba, moge tym autem jezdzic cale zycie :)
do tego auta idealny silnik, od miesiaca mam 1,6 hdi nowke tez partnerka. ma o 10 Nm wiekszy moment obrotowy. spisuje sie swietnie. 2,0 hdi nigdy mnie nie zawiodl. turbo dieslami zrobilem juz baaaardzo duzo kilometrow i nigdy nie przesiade sie na benzyne :) polecam
cudo to nie jest ale sa gorsze, duzo gorsze. kwestia przyzwyczajenia. przelozenia super!
przy 120 kkm wymieniony stabilizator i wachacz, przy 150 kkm juz dosc glosno zaczelo sie tluc zawieszenie, ale to jest francuz a my mamy polskie drogi ;)
duze lusterka boczne, bardzo dobry widok do tylu, bardzo duza szyba przednia
dla mnie bomba, srednio 6-8 godzin dziennie w aucie, wszystko na swoim miejscu, nigdy nic mi nie przeszkadzalo i niczego nie brakowalo
wentylacja ok, nie paruje, w zimie dlugo sie nagrzewa ale to jest hdi - silnik o wysokiej sprawnosci energetycznej, cos za cos ;)
mozna sie gonic :))) nawet rece do gory wyprostujesz!
diesel to diesel, musi sobie poklekotac ;) gosno radio i jest ok!
auto z kierowca wazy 1400 kg, dynamiczna jazda w moim wykonaniu (czesto do 4000 ob/m), pol na pol miasto/trasa i spalanie 5,5litra!!!!!!!!!!!!!!! ja nie wiem jak oni robia te silniki ! ! ! auto firmowe nie interesuja mnie ceny przegladow, napraw powaznych nie bylo
na grupe po rabatach nowy partnerek trendy z klima kosztuje 43 tys brutto, pokazcie mi auto tej klasy za te pieniadze....
mysle mysle i nie moge wymyslic :) brak
wymiana kola pasowego - standard, wachacz, stabilizator. naprawy robione na przegladach, samochod nigdy nie mial awari na trasie, nigdy nie stanal na drodze
Peugeot Partner I