Ocena kierowcy - Peugeot 407 Coupe

ssasdqwe, 8 lat temu
Silnik 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Rok produkcji 2008
Peugeot 407 Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW 2007-2009 - Oceń swoje auto
Auto duże i masywne robi wrażenie :) łatwo rozpoznawalne za dużo ich nie ma na naszych drogach:p full wyposażenie dobre prowadzenie spalanie w normie znakomity komfort jazdy nie można narzekać
W porównaniu do masy auta silnik sprawuje sie nadspodziewanie dobrze co prawda zapaleńcom brakuje mocy ale do normalnej jazdy wystarcza Elastyczny i oszczędny po przyzwyczajeniu sie i i poznaniu go potrafi milo zaskoczyć
6 biegowa sprawuje sie dobrze co prawda nie jest bardzo usportowiona co prawda cale auto wyglada na sportowe ale raczej jest dobrze wyglądająca 2 drzwiowa limuzyna nadająca sie w długie trasy skrzynia tylko to potwierdza dzieki 6 mozna zmniejszyć spalanie jadac z przyzwoitą prędkością
Nieco utwardzony ale mozna sie przyzwyczaic dopiero na długim brukowanym bądź dziurawym odcinku może to dac sie we znaki ale to w końcu coupe ono musi juz tak miec :) dobrze trzyma sie drogi słabiej na ciasnych zakrętach trzeba uważać z fantazja :p aczkolwiek szybko da sie do niego przyzwyczaić wtedy stanie sie dla nas nawet nad wyraz dokładne
silnik jak na diesla zaskakująco cicho pracuje skórzana tapicerka i wykończenie podkreślają tylko luksusowy styl auta kubełkowe fotele dobrze trzymają przy jeździe w zakrętach i nagłych manewrach co prawda trudno znaleźć pozycje za kierownica aczkolwiek jak już tego sie dokona można sie miło wyłożyć :) pomimo takich gabarytów jest większy od niejednego kombiaka natomiast w środku miejsca co w niejednym miejskim autku ;/ z tylu sciety dach powoduje ze wyższe osoby bd mogły sie czuć niekomfortowo ale czego innego mozna sie spodziewac w koncu to coupe :/ natomiast nadrabia szerokością czuć przestrzeń nie nabawimy sie klaustrofobi :p 2 panów i 2 ładne i mile panie na pewno znajda miejsce :D Do tego system jbl podgrzewane fotele spowodują ze długie trasy mina nam w wygodzie bez żadnych uniedogodnień z nasza muzyką grającą w dobrej jakości ;)
Z ergonomia troszkę gorzej co do dużej ilości przycisków i funkcji możemy sie przyzwyczaić w końcu bierzemy auto na dłużej to położenia niektórych z nich juz nie zmienimy często sie więc bd zdarzać przez przypadek łokciem bd otwierać szyby :) Czy bd szukac pokrętła od podgrzewania foteli czy ustawiać moc grzania :/ ale jak juz mówiłem tego juz nie zmienimy albo sie do tego przyzwyczaimy albo trzeba zmienić wybór auta ...
Jesli mamy wszystko sprawne i przeczyszczone nie bd nam sprawiać problemu latem bd przyjemnie chłodzić a zima bd milo jak przy piecyku:D Problem z zaparowanymi szybami minie szyby szybko odparowują
Dużo nie trzeba sie wypowiadać to jest coupe i tyle starczy każdy wie co to oznacza aczkolwiek w porównaniu z innymi cupeikami miejsca nie zabraknie
Podwójne szyby sprawiają ze do środka dochodzi niewiele dźwięków co w połączeniu z innymi materiałami wygłuszającymi dobrze wycisza kabinę
Jesli chodzi o ten silnik to ekonomia znakomita spalanie nieduże jak na taka ciężką krowę no chyba że najdzie nas ochota poszaleć ale wtedy tez nie ma wielkiej tragedii Części nie odbiegaja cenowo od innych aut aczkolwiek na niektóre bd mogli poczekać kilka dni ale te najważniejsze dzięki ktorym auto może jezdzć sa normalnie dostępne
Cena jakość i rocznik z wyposażeniem świetna ciężko było by znaleźć niemca czy japończyka z takim wyposażeniem rocznikiem i cena a jak sie dba o taki samochód to jest równie bezawaryjny co one
Usterki zawsze sie zdarzają jak w każdym aucie wiadomo w nowym aucie o nie ciężko w tym to zależy od kogo kupilismy jesli ktoś dbał to bd tego mało jesli nie to bd wtedy troche wiecej ale chyba nikt nie ?upuje auta od kogoś z mysla ze nic nie bd musial dołożyć do interesu :p male awarie od czasu do czasu pozwalaja przynajmniej zapoznać sie lepiej z naszym autkiem
Poważnych usterek nie powinno byc jesli nie kupimy skatowanego auta drobne wgniotki itp to norma nikt nie kupuje coupe zeby stalo od czasu do czasu nawet należy poszalec taki samochód nawet do tego namawia i wiadomo co sie wtedy dzieje :/ ale to tylko estetyka gorzej jak ktos zarzynał auto a my takie kupilismy wtedy mozemy sie spodziewac ze niedługo bd miec spore wydatki bo to wkońcu wyjdzie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi FAP 136KM 100kW [l/100km]

6,6