Ocena kierowcy - Peugeot 205 II Hatchback

SokolBestia, 19 lat temu
Silnik 1.1 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1990
Peugeot 205 II Hatchback 1.1 i 60KM 44kW 1989-1998 - Oceń swoje auto
Peugeot 205 poza kilkoma niedociągnięciami jest naprawdę SUPEREXTRAFANTASTYCZNYM AUTEM
źle działa na benzynie, pradopodobnie silniczek od zapłonu albo pompka paliwowa się zepsuły. A na gazie bez zastrzeżeń-cicho, płynie, nie bierze ani trochę oleju...mógłby być bardziej dynamiczny ale to w końcu TYLKO 1.1
mały problem ze wstecznym
zbyt miękkie zawieszenie, co przeszkadza zwłaszcza przy ostrzejszym wchodzeniu w zakręty i skręcaniu...ale bezusterkowe, przynajmniej w moim egzemplarzu
słupki cienkie, co pozwala dobrze widzieć drogę i zauważyć na kim się wymusza pierwszeństwo :)
z przodu dużo miejsca (mam 185 cm wzrostu i jeżdżę bez problemów), z tyłu jest już trochę gorzej
ogrzewanie bomba, za to chłodzenie bardzo słabe, więc ocena wyśrodkowana
jak już pisałem-z przodu dobrze, z tyłu wystarczająco
autko dobrze wyciszone, przy większej prędkości dopiero zaczyna wydawać dziwny i głośno słyszalny dźwięk
ceny napraw są niemiłym zaskoczeniem, ale-odpukać-mój egzemplarz bardzo rzadko nawala. zużycie paliwa jest niskie, zwłaszcza na trasie (po mieście trochę iłuję, więc pali więcej ale na szczęscie mam gaz)
niedrogie auta a da się nimi pojeździć długo
hmmmm jeśli idzie o drobiazgi to miękkie auto i czasem coś odpadnie przez przypadek
moje autko spisuje się świetnie

Usterki Peugeot 205 II

Peugeot 205 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu