Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015

Michał, 2 lata temu
Silnik 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Przebieg: 1 000 tys. km
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Rewelacyjny samochód dla rodziny 2+2 z możliwością wzięcia dodatkowych pasażerów w nadzwyczajnych okolicznościach. Moc i charakterystyka pracy CVT nie powala ale Outlander broni się komfortem podróżowania i wysoką bezawaryjnością. Nie wszyscy to docenią ale samochód jest bardzo prosty w budowie, konstrukcja i rozwiązania sprawdzone i niezmienne od 2012. Poza kosmetyką która w ostatnim modelu wyszła na plus (kwestia gustu). Bardzo dobre audio które wbrew obiegowym opiniom codziennie bezproblemowo łączy się z telefonem. Minus za brak nawiewów z tyłu w rocznikach
Nie ma wyboru więc trzeba przywyknąć. 150kM to tak na styk ale mnie nauczyło spokojnej jazdy. Nie jestem ekspertem ale chyba dość toporna i bezawaryjna jednostka.
Ciężko powiedzieć coś złego, kupując wiedziałem jak ta skrzynia pracuje i pomimo przesiadki z klasycznego hydraulika o sporo większej mocy i wyraźnej granicy między biegami i tak wybrałbym outlander 2.0Pb z CVT
Rewelacja, prowadzenie sama przyjemność
Nie znalazłem minusów
Kamera z tylu bardzo ułatwia życie o ile ktoś umie z niej korzystać i jest w stanie jej zaufać. Ja się szybko przyzwyczaiłem i nie specjalnie potrzebuje czujników których nie ma pomimo, że jest to samochód który w tej konfiguracji kosztował ok 140 000PLN
Wszystko pod ręką, fabryczne radio trochę toporne i może sprawiać trudności w obsłudze.
Nie dam więcej niż dwie gwiazdki. Brak nawiewów z tylu za podłokietnikiem to porażka. Może za późno ale jednak Mitsubishi ogarnęło temat w ostatnich latach produkcji.
Zaspokaja potrzeby ale z zewnątrz sprawia wrażenie większego niż jest w rzeczywistości - można sie rozczarować. Po rozłożeniu trzeciego rzędu siedzeń z tylu zostaje niewiele miejsca.
Cicho ale podobno tylko w Pb
Nie odbiega od innych marek, spalanie niestety psuje trochę ogólną ocenę Outlandera. Ciekawe, że w mieście pali dwa razy więcej niż w spokojnej trasie.
Brak uwag
Jak dotąd zwykła eksploatacja