Ocena kierowcy - Lexus LC Coupe

robert_dziemiński, 2 lata temu
Silnik 500 471KM 346kW
Rok produkcji 2018
Lexus LC Coupe 500 471KM 346kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
LC 500, posiadam od kilku miesięcy. Kultura jazdy, bezawaryjność oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Auta używam na dojazdy do pracy ( codziennie ok. 80 km ) po drogach krajowych plus dłuższe wypady. Mam wersję Carbon, dodatkowo Head UP, felgi 21 cali, tapicerka z skóra+alcantara. Przesiadłem się z RC 200t , różnica jest znaczna ( zwłaszcza w silniku i jakości wykonania ). LC 500 służy jako dailycar. Długo wybierałem ( szukałem auta małospotykanego ), i myślę , że się nie zawiodłem. Za parę lat pewnie kupię ponownie po liftingu :)
Piękny dźwięk, Mocy wystarczy praktycznie w każdej sytuacji :)
W trybie eko lub comfort praca skrzyni niezauważalna. Delikatne szarpnięcie przy wrzucaniu wstecznego. Tryby sportowe to duża różnica moim zdaniem lepiej wtedy pobawić się manetkami niż trybem auto.
Bez zastrzeżeń
Piękna sylwetka, co do trwałości i odporności na nasz klimat to na razie zbyt krótko go użytkuję, więc się nie wypowiem.
Wbrew pozorom widoczność bardzo dobra. Szyby lusterka OK, Niestety brak kamery 360
Auto dla dwóch osób :)
Wentylacja foteli i ogrzewanie działa szybko. Trochę głośne wentylatory przy maksymalnym ustawieniu.
Z przodu miejsca jest sporo, chociaż kierowca o wadze ok 110-120 kg będzie miał ciasno. Fotele ( mam wersję z alcantarą ) są raczej dla osób szczupłych.
Przy normalnej jeździe słychać tylko delikatny szum opon. Silnik słychać dopiero wtedy gdy chcemy :)
Koszt utrzymania , oleje , filtry , klocki hamulcowe , itp porównywalne z Toyotą RAV4 lub Camry. Dość drogie opony.
Moim zdanie za podobne pieniądze ciężko znaleźć cos bardziej bezawaryjnego i jednocześnie rzucającego się w oczy.
Na razie nie odnotowałem
Brak