Ocena kierowcy - Kia Sportage IV SUV Facelifting

Przemo, 4 miesiące temu
Silnik 2.0 CRDI Mild hev 48V 185KM 136kW
Rok produkcji 2019
Okres użytkowania: 5 lat
Kia Sportage IV SUV Facelifting 2.0 CRDI Mild hev 48V 185KM 136kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie tylko silnik ale nie było opcji wszystko. Napewno prowadzenie auta jest doskonałe a na to składa się wiele elementów a nie dam silnik. Prawdziwa przyjemność z jazdy
Zawieszenie : Doskonałe zawieszenie. Nie xa twardy nie za miękki. Przed zakupem kii byłem na jeździe testowej bmw x3 i po prostu było za twarde. Kia jest idealna
Przeniesienie napędu : Napęd 4x4 dziala doskonałe. Na 4x4 namówił mnie znajomy bo sam uważałem że jest zbędny bo i tak nie miałem zamiaru jeździć w terenie. Auto prowadzi się bardzo pewnie. Praktycznie nie można wprowadzić go w poslizg
Wspaniale auto doskonałe się prowadzi, jest wygodne a systemy wspomagania naprawdę ułatwiają prowadzenie i nie przeszkadzają. Moc 188km jest odpowiednia, skrzynia biegów chodzi perfekcyjnie. Auto daje wielka radość z jazdy.
Zero problemów. Moc odpowiednią, cichy i oszczędny.
To dzieło sztuki.
Jazda sprawia przyjemność. Precyzja i komfort z dodatkiem elektroniki beż której teraz byłoby mi ciężko jeździć- aktywny asystent pasa plus tempomat z radarem, monitorowanie martwej strefy, ostrzeganie o kolizji połączone ze wspomaganie hamowania, asystent ruszania pod górkę, kamera 360 i wiele wiele innych
System kamer 360 plus sensory robią robotę. Cofanie i manewry głównie z wykorzystaniem kamer. Plus wirualne ruchome kinie pomagające w parkowaniu.
Auto pokemne ale nie za duże, nadaje się do miasta choć przed parkowaniem lepiej aby pasażerowie wyszli - zajmuje prawie całe miejsce parkingowe i zostaje mało miejsca na otwarcie drzwi. W środku sporo miejsca i takie bajery jak zmiana oparcia tylnej kanapy dzieki czemu pasażerowie mogą przyjąć pozycje bardziej lezezaca lub można postawić fotele do pionu i zyskać więcej miejsca na walizki
Cicho i k9mfortowo. Silnika w ogóle nie słychać- znajomi pytali czy to benzyna bo tak cicho chodzi.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDI Mild hev 48V 185KM 136kW [l/100km]

7,3