Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Zadowolona z Pandy dziewczyna, 12 lat temu
Rok produkcji 2011
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW 2011-2012 - Oceń swoje auto
Inne : WSPOMAGANIE zaskoczyło mnie baaaaaardzo pozytywnie. Jeszcze nie jechałam nigdy samochodem z takim wspomaganiem. Jazda po mieście to bajka! :) Polecam to auto szczególnie kobietom do jazdy po mieście. Ostatnio przejechałam ponad 200 km.i też się nie zmęczyłam. Polecam silnik 1.2
Jestem bardzo zadowolona z tego samochodu. Kupując go liczyłam się z tym, że nie będzie miał przyspieszenia jak ferrari. Szukałam samochodu do miasta, pracy i na zakupy. Spełnia moje oczekiwania w zupełności. Polecam Pandkę każdej kobiecie. Wspomaganie kierownicy jest REWELACYJNE. Po włączeniu funkcji \"City\" jazda po mieście nie wymaga jakiegokolwiek mocowania się z kierownicą. Ja zakochałam się w tym samochodzie od pierwszej jazdy! Moje serce należy do Pandy. Oby Tylko nie psuła się tak, jak mój poprzedni samochód, opel Tigra.
Silnik pracuje bardzo równo, przyspieszenie wystarczające na miasto.
Umieszczenie skrzyni biegów jest bardzo praktyczne i wygodne. Jeśli chodzi o zmianę biegów, musiałam nauczyć się wrzucać piątkę :) Trzeba wrzucać ją delikatnie, wtedy wchodzi dobrze :)
Siedzi się bardzo wysoko co znacznie poprawia komfort jazdy i widoczność. Nie mam zastrzeżeń.
Na zakrętach trzeba trochę uważać, żeby nie wyrzuciło nas z trasy. Jeśli chodzi o zawieszenie to w moim samochodzie NIC nie tłucze. Nawet na dołach w porównaniu z Oplem Tigra
Mam wersję z klimą, która schładza samochód błyskawicznie. Jeśli chodzi o nagrzanie samochodu, to wydaje mi się bardzo dobre. Mam jedno \"ale\" wentylator troszkę rzęzi, ale to podobno norma w Pandach :) Jeśli będzie gorzej, trzeba będzie coś z tym zrobić.
Jak na samochód w tej klasie dla mnie miejsca jest wystarczającą. Pasażerowie jadący z tyłu też nie powinni narzekać. Podobno faceci maja trochę mało miejsca na prawą nogę, ale my, kobiety nie rozkładamy nóg tak szeroko (zbyt często ;)
Do 100 km/h w środku jest bardzo cicho.
Mam samochód zbyt krótko, żeby powiedzieć cokolwiek o spalaniu.
Za taką cenę nie mogłam kupić nic lepszego. Za 13 tyś.mam samochód mały, ekonomiczny, wygodny, ładny (dla mnie) z ocynkowaną blachą i super wspomaganiem.
Części są tanie a to najważniejsze. Jedyne co mnie denerwuje to wentylator, który głośno chodzi.
Mam Pandę za krótko, żeby powiedzieć coś o poważnych usterkach. Mam cichą nadzieję, że nigdy ich nie będzie :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 69KM 51kW [l/100km]

5,9