Ocena kierowcy - Fiat Coupe

Miłośnik swojego małego ferrari :), 18 lat temu
Silnik 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Rok produkcji 1996
Fiat Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW 1993-2001 - Oceń swoje auto
Sliczne szybkie autko dla milosnika kotry doceni jego walory silnika. Jesli chcesz sie wyrozniac z tlumu to goraco polecam. Male zabiegi kosmetyczne przy tym cacuszku potrafia sprawic ze nie ma osoby ktora by sie za nim nie obejrzala.
W życiu nie jezdzilem tak wspanialym autkiem. Ma nieziemskego "kopa" jak to mowia mlodzi a w dodatku bez problemow chodzi na niskich obrotach
Jak jedziesz do przodu to ok ale wsteczny jest tragiczny :)
Samochodzi mam z niemiec tak wiec zawieszenie bylo w idealnym stanie. Na polskich drogach juz nieco sie to zmienilo ale pzyznam szczerze ze troche twarde ale przeceiz to male ferrari wiec czego sie spodziewac :)
Jak w kazdym aucie - jest dobra a to ze z za slupka wyskoczy ci autko od czasu do czasu to normalna sprawa - zlosliwosc rzeczy martwych
o dziwo czesci wcale nie sa takie drogie jak by sie moglo wydawac na poczatku ale fakt - trzeba sie napocic aby je znalesc - polecam w wyszukiwarce google wpisac fiat coupe
Nie wiem jak w innych modelach ale u mnie tragicznie szybko zaparowywuja szyby WSZYSTKIE!!! I to bez roznicy co zrobisz a przy tak duzej mocy i tak wydajne chlodnicy nie da sie angrzac w samochodzie przy spokojnej jezdzie....
Jak dla mnie moze byc - samochod sportowy jest to a nie luksusowy tak wiec kawy sobie nie postawisz wszedzie ale kto w takich autach ma czas na kawe :)
Czlowiek sobie nie zdaje sprawy jak dobre jest wyciszenie wnetrza do czasu az nie poslucha sie jak samochod jezdzi gdy ty stoisz an zewnatrz - jak dla mnie naprawde niezle
Coz moge powiedize - dwa litry turbo nie sa godnym przykladm do pokazywania oszczednosci w spalaniu, ale gdybym chcial oszczedzac na benzynie to bym se kupil czinkłeczento i zainsstalowal gaz :P
Po inwazji samochodow z europy ceny naprawde mocno spadly tych cacuszek. teraz za 16 tysiecy mozna kupic juz naprawde nizle cacko a jesli szukasz 20v turbo plus to juz kosz raczej kolo 27 tysiecy - ale powiem ze naprawde warto
Jak na razie to tylko gumo tulejki (2 sztuki po 70 zl) mozna jezdzi ale przy wiekszych predkosciach delikatnie drga kierownica
Jak na razie zadnych poza wjechaniem w wielka dziure ze zbyt duza predkoscia co skutkowalo polamaniem alufelgi. Ale tu Panstwa zdziwie - zawieszenie nadal w idealnymstanie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V Turbo 190KM 140kW [l/100km]

13,5