Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

blade94@vp.pl, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Lanos Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
za taka kase nie ma leprego auta rok 99 w dobrym stanie kosztuje około 14 tysiecy jesli ktoś zna lepesze auto za taka kase prosze o kontakt Cżesci tanie LANOS jest pod karzdym wzgledem lepszy os sieny z silnikem 1.2 którym tak szczyci sie fat po zrobieniu 220 tysiecy silnyk i skrzynia nadawały sie do kapitaki z olej wyciekał praktycznie skad tylko sie dało kompresia z 8 barów spadła do 7 a w moim lanosie po przejechaniu 350 tysiecy spadła o pól bara polecam
przxejechane 350 tysiecy w ciagu 6 lat (na bedztynie)silnik nietkniety ma ksiazke i pysze ile razy co było wymieniane (4 razy kable zapłonopwe, 6razy świece zapłonowe bosch, 4 razy pasek rozżądu rolki pompa wody, 1 raz wtryski 3 krotna regulacja zaworów 2krotnie tłumiki 1 raz katalizator zgnił (cału czas jeżdzone na oleju lotos 5w40 daje słowo ze nie dolewam oleju jezdze osd wymieny do wymiany wymieniam co 20 tysiecy olej z filtrem lanosik 3 krotnma wymiana amortyzatorów przy przebiegu 300 tysiecy wymiana zwrotnic i wachaczy samochód po takim przebiegu bez wiekrzych problemów osiaga katalogową predkaść 180 km a nawet wiecej bardzo czesto jezdzie w trasach katowice warszwa, katowice zamosc ,katowice ukraina, zawsze wracałem z trasy nigdy samochód nie nawlił w trasie ale (ówia jak dbasz to masz) PS 2 krotna wymiana sprzegła 5 krotna wymiana tarcz i bebnów 6 krotna regulacja zbierznosci 1 raz w roku :)
po przejechanniu 300 tysiecy wymiana skrzyni na fabrycznie nową zatarła sie pękła obudowa olej wyciekł
troszeke za mało wytrzymały ale czesci tanie i jesli nie bedziemy szalec po dziurach to wytrzyma bez ruszanoia około 100 tysiecy wspomaganie ok
mam 3 drzwiowego jest super (troszke grube słupki przy przedniej szybie ale idzie sie przyzwyczaić
mnie sie podoba
zima troszke sie nagrzewa ale po około 6 nutach w samochodzie jest jest cipło klima super
mam 3 drzwiowego w 4cztery dorosłe osoby ok
przy 100 nie słuchac nic oprucz szumu kól
jezdze przewaznie w trasie na na 55 litrach robie około 600rzy predkościach 130 140 km na klimie,zimą na trasie bez klimy robie koło 680 km
nie kupisz lepszego aauta za takie pieniadze i z tyloma bajerami (ja mojego lanosika kupiłem nowego zapłaciłem 40 tysiecy ale to wersja 3 drzwiowa full opcja klima 4 poduszki abs wspomaganie imobilajzer dzielona tylnia kanapa rególowana wysokość kierownicy swiateł moze nie jest to super piekne auto ale mozesz miec limuzyne za małą kase Z CZYSTYM SUMIENIEM BARDZIO POLECAM TYLKO JESLI LANOSIK MA PRZEBIEK POWYZEJ 200 TYSIECY I JEST na olejach mineralnych nie kupuj, kupuj samochody tylko na olejach syntetycznych pozdrawiam JESLI KTOŚ MA JAKIES PYTANIA ZAPRASZAM NA zadanie pytania mój mail to blade94@vp.pl POZDRAWIAM
nigdy nie staną na trasie zawsze wcześniej sygnalizował ze cos jest nie tak
napisałem co wymieniłem (zostawiam wam to do osadu) :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 106KM 78kW [l/100km]

8,3