Ocena kierowcy - Dacia 1310p

Leszek, 19 lat temu
Rok produkcji 1984
Dacia 1310p 1.3 54KM 40kW 1982-1991 - Oceń swoje auto
kolega mi doradził dacię,bo miałem ciężką sytuację finansową a dacia była najtańsza...kupiłem ją za 450 zł :)!wcześniej miałem poloneza 1,5 z 1985r - nie ma porównania,w polonezie jak się depnęło to było czuć a tutaj???samochód mnie kosztował 450 zł ale na dzień dobry musiałem w niego włożyć 200 zł :(,próbowałem ją sprzedać za 250 zł ale nie było chętnych !!! gdyby nie ta sytuacja to nigdy bym jej nie kupił - trzymajcie się z daleka od tego dziadostwa !
tak jak ocena,przeciętnie - do 100 km/h dość żwawo przyśpiesza powyżej 100 km/h raczej ciężko :/
uciążliwy brak 5tki szczególnie w trasie - biegi wchodzą twardo,skok lewarka jak w ciężarówce ;)
idealny na polskie drogi :)
trochę za małe szybki,lusterka odpadają
brak miejsca na radio !
nie ważne czy lato czy zima wentylacja jest cały czas (dziury) z ogrzewaniem trochę gorzej
4 osoby się zmieszczą
bez komentarza - ocena mówi za siebie
pali tragicznie średnio około 9 w mieście ! w trasie nawet około 6 :) - bieda dostać części !!!
niby tani - tak jak już pisałem kupiłem za 450 zł a na dzień dobry musiałem włożyć 200 zł = 650 zł ! SERDECZNIE ODRADZAM TEN SAMOCHÓD KAŻDEMU !!! Pozdrawiam Leszek
dziwne,samochód prosty jak budowa cepa (czyli za bardzo nie ma się co zepsuć) a cały czas się psuje - na większość nie zwracam uwagi :)
ciut lepiej niż z drobiazgami ale to nie to

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 54KM 40kW [l/100km]

8,6