Ocena kierowcy - Chrysler Town & Country V

Michał, 8 lat temu
Silnik 3.6 V6 287KM 211kW
Rok produkcji 2012
Chrysler Town & Country V 3.6 V6 287KM 211kW 2007-2016 - Oceń swoje auto
Samochód kupiliśmy specjalnie na długie podróże rodzinne. Spełnił nasze oczekiwania w 110%. Komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie , nawet w trzecim rzędzie siedzeń jedzie się komfortowo (spokojnie mieści się tam osoba o wzroście 193cm). Silnik od razu po kupnie został zagazowany - w moim przypadku weszły 2 butle po 30 litrów (realne tankowanie) w miejsce gdzie chowa sie drugi rząd siedzeń. Spalanie przy 140-150 na autostradzie 10.5litra gazu - przy 115 km/h ok 9 litrów gazu. Silnik ma dużo mocy a więc bez problemu się "zbiera" nawet w 7 osób przy 130km/h. Posiadam dość bogato wyposażoną wersję i wszystkie te gadzety typu schowki , 2 monitory , rolety przeciwsłoneczne i inne sprawiają że długie podróże nie są już tak monotonne i nudne. Samochód prowadzi się doskonale , wyciszenie jest ok , miejsca baaardzo dużo w dla każdego. Jedyne co może niektórych drażnić to troszeczkę mułowata skrzynia ale na trasie nie mam zastrzeżeń. Polecam ten samochód wszystkim którzy nastawiają się na długie rodzinne wycieczki- my jesteśmy zachwyceni.
3 strefowa klimatyzacja sprawuje się doskonale - w tym roku zrobiliśmy 5 tys km na południu europy w temperaturach 38-40 stopni w 7 osób i było super - bez problemu chłodził całą przestrzeń,
Przestrzeń jest ogromna - nie ma ścisku i jest dużo miejsca na bagaże nawet przy pełnym samochodzie (7 osób)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.6 V6 287KM 211kW [l/100km]

11,5