Ocena kierowcy - Chevrolet Silverado II

American Polak, 6 lat temu
Rok produkcji 2017
Chevrolet Silverado II 6.0 367KM 270kW 2007-2013 - Oceń swoje auto
Witam wszystkich serdecznie! Przypominam że posiadam najnowszą generację modelu silverado 2500 z 2017 roku z nowym redisignem i silnikiem. Piszę z miejsca w którym mieszkam - California. Pick up kupiłem jako nowy w najlepszym trimie - high coountry. Oznacza to że mam wszystkie możliwe elementy wyposażenia - auto panoramic dach, podgrzewane i wentylowane siedzenia, auto AC, collison alert , tempomat, jasne skóry i dużoo więcej. Ale glówny powód dlaczego wybrałem tego pick up'a to silnik- nowy diesel DURAMAX 6.6 Turbo to nie to samo co 1.9 Tdi. Wytwarza on moment obrotowy 915 IB-ft co odpowiada ok. 1200 NM oraz moc 445 KM. Takie rzeczy tylko w Ameryce! Ten pojazd jest mi potrzebny ponieważ z reguły w każde wakacje wypożyczam przyczepe campingowom i gdzieś se jedziemy. Super pojazd do ciągnięcia przyczep i przewożenia ciężarów na pace jak np. węgiel, czy quad itp. Myślałem jeszcze o zakupie nowego Forda Super Duty ale cena była znacznie wyższa. Uważam że to był dobry deal! Przypominam - takie rzeczy dost. tylko w Ameryce.
6.6 V8. 445 KM. 1200 NM dost. przy 1500 RPM. Czego chcieć więcej od Pick-up'a?
Allison Transmission. W tym aucie wszystko jest hevy duty!
Jest ok ale tego typu pojazdy nie są najlepsze do jazdy po mieście i w manewrach, jednak kamera 360 wszystko ułatwia! Napęd 4x4
Wszystko widać, a co nie jest widoczne dla człowieka pokażą kamery!
Jest ok. Może nie ma tyle schowków co w Vanach ale ok.
W californi to ogrzewanie raczej nie potrzebne ale AC- obowiązek! Tu z chłodzeniem problemów nie ma.
5 osob bez problemu!
Najcichszy w swojej klasie. Porównując wielkość jego silnika i hałas w kabinie jest tak jakby odkurzacz miał chodzić jak wiatrak pokojowy
Nie jest najtańszy. Trzeba lać AD blue. Spalanie ok. 17 MPG
Jakość wykonania - powyżej przeciętnej.
Przez poł roku nic.
Nic