Ocena kierowcy - Audi A8 D3 Long

darek, 13 lat temu
Silnik 4.2 V8 335KM 246kW
Rok produkcji 2005
Audi A8 D3 Long 4.2 V8 335KM 246kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Nie wyobrażam sobie auta bez pneumatycznego zawieszenia.
Audi a8, jest autem pięknym, wykończenie wnętrza, podświetlanie wszystko niesamowicie się komponuje. Nie mam porónania z innymi modelami tej klasy gdyż nigdy nie jeździłem ani bmw ani mercem jednak wydaje mi się że jeżeli chcemy mieć limuzyne z mega sportowym zacięciem to jest właśnie takie auto Jeżdżąc po mieście mi pali zawsze około 22 l, zdaża się że będzie około 18,5, ale szlag mnie trafia jedna druga przygazówka na światłach i znów 22,5 :) no cóż przyjemność z jazdy nie do opisania.... Na trasie spalanie 12 l tak przy jeździe na ręcznej zmianie biegów, bez mega przygazówek prędkość w granicach 140 km/h, jeżeli chcemy szybciej tj 180/200 km/h całą drogę plus dynamiczne przyspieszenie gdy ktoś nam spowalnia trzeba się liczyć pomiędzy 14-16 l/100 (te spalania testowałem nie jednokrotnie jadąc w trasę około 400 km - droga ekspresowa 1/2 plus zwykła jednopasmowa krajówka 1/2 trasy) pozdrawiam i polecam
Audi A8 D3 Long