Ocena kierowcy - Alfa Romeo 155

Silnik 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW
Rok produkcji 1994
Alfa Romeo 155 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : super
Powiem tak setymet mi został duzy lubie alfy ale nigdy nie czułem sie w niej pewnie jak jechałem gdzies dalej niema co sie okłamywac panie panowie to jest włoskie auto teraz mam audi i tak juz zostanie nastepnym autem tez bedzie audi bo ta marka dba o klienta a alfy lubie ale to co piekne na zewnątrz nie jest juz tak doskonałe przy blizszym spotkaniu pozdrawiam alfisci wieci o czym mówie.
Mało elastyczny na wolnych obrotach duza siła na wysokich lubi olej az za bardzo jak 30-letnie audi ,dobre brzmienie dokreca do konca obrotomierza praktycznie na kazdym biegu.
Jedyne słowo które przychodzi mi teraz na mysl porazka jesli chodzi o samą predkosc przełozenia to całkim dobrze jesli chodzi o kulture pracy zle zbyt długie skoki dziwne luzy nie precyzyjne,niepewne zachaczanie sie poszczegulnych biegów po takim przebiegu jedynie przetop.Kupuja alfe zrób tak moja osobista rada jedz powoli na 1 biegu powiedzmy 3tys obrotów potem pósc gaz i dodaj jeszce raz i słuchaj .....jakies luzy tak to włoch to to czego nigdy nie usłyszysz w niemieckim japonskim samochodzie nawet tym najstarszym.
Dobre pewne prowadzeni nawet przy wysokich predkosciach,dobrze tłumi nierównosci jedak mocno skoplikowana juz sama konstrukcja zawieszenia zarówno przedniego jak i tylnego drogie częśći do tego zawieszenai.
Do przodu doskonale na boki równiez tył kiepsko wysoki kufer.
Skrzypiące plastyki jednak samo rozwiazane rozmieszczenie przełoczników wskazników bardzo dobre.
Ja miałem klimatyzacje dobrze chłodziła jak i równiez alfka dobrze mnie grzała.
Pojemne wygodne auto karzdy sobie moze ustawic siedzenie tak jak mu to pasuje nie czyniąc krzywdy sąsaidowi.
Nie za dobrze wieje troche przez uszczelki plastyki sie tłuka ale pozatym oki.
Bardzo dobrze az dziw bierze jak te koniki tak mało jedzą a nie sa to szkapy jakies czuc ich moc, włoskie mocne oszczędne ogiery.
Tanie auto bardzo dobrze wyposazenie zadna iinna marka ci tego nie da za takie pieniądze co da ci alfa.
Tak sobie teraz mam audi jest zdecydowanie lepiej audi sie poprostu nie psuje a alfa troszke szwankowała ale nie za mocno.
Lozyska w kołach tyle .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW [l/100km]