Lista ocen Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW 2006-2013 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Białas
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Udalo mi sie Kupic to auto z pelna historia udokumentowana, roczna gwarancja i potwierdzeniem licznika ktory sprawdzilem w salonie Volvo i wszystko sie zgadzalo. Powiem tak, Paniowe trzeba szukac i byc cierpliwym ja szukalem ok. roku i patrzylem na BMW, AUDI,LEXUSA i MERCA i znalazlem VOLVO wsiadlem i zakochalem sie w tych liniach i w tej prostocie. Pamietajcie proste jest piekne i mowi to 26 latek. Pisze tak poniewaz chce pokazac mlodym...
~jacek london
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
za ta cene mozna dostac niemieckich konkurentow ale jak widomo silniki ze stajni vw czy audi to porazka. volvo ma chyba najlepsze diesle do wyzszej klasy aut sprawdzone ekonomiczne i bardzo dynamiczne (mozna mapowac do 245km!) Niemickie audi a6,bmw5 czy MB beda rocznikowo starsze i gorzej wyposazone za ta sama cene gdy szukalem auta chcialem kupic niemieckie ale jednak rozwazajac zalety i wady wybralem s80 i jestem bardzo zadowolony
~mariusz
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
za dwa mankamenty wymienione wyżej daje ocene przecietne. dwa glowne elementy, ktore wplywaja na komfort i bezpieczenstwo zawiodly. zapyta ktos to czemu dalej mam ten samochod ? chyba tylko dla niesamowitego wygladu i tego, ze sie nie psuje. Zawsze mozna na nie liczyc
~ag
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Bez rewelacji, co oznacza że nieco lepiej niż w innych z tego segmentu, czyli "Niemcach" (koszty obsługi podobne, ale niższe ubezpieczenie i niższa trochę cena zakupu).
~Adrian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
jakość materiałów użytych w tym samochodzie jest spokojnie godna uwagi, nie znajdziemy tu jakiegoś bubla. Cena również OK. stosunek jakość/cena daje 5.
~andyZGL
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Auta nie są przesadnie tanie ale już nie tak jak 3 lata temu gdy kupowałem. Jednak warte są każdego grosza wydanego na zakup. Polecam
~Andrzej S
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Trochę za drogi. Lepszy od marca czy beemki ale drogi w zakupie. Szczególnie że w Polsce ciężko o egzemplarz poniżej 300tys.km.
~Szymkowiak Sławek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
doskonale, za znacznie niższą kwotę otrzymujemy limuzynę, z którą nie jeździmy co tydzień do serwisu jak z moim BMW
~Andrzej
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Wydanie ponad 200 tys za te auto nawet jak było nowe to szaleństwo! A głupota kupując je nawet za 20 tyś zł !
Dziennik kosztów dla Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
9,1
~s80 Lover :)
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jak na początku - NAJLEPSZE auto jakim jeździłem (może dlatego nie jestem do końca obiektywny ;) )
Volvo S80 II Sedan