Ocena kierowcy - Peugeot 306 I Hatchback

marian.ek@op.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1993
Peugeot 306 I Hatchback 1.4 75KM 55kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Samochód godny polecenia. Oprócz zawieszenia nie zapeszając nie było innych awarii.. Jezdzę dwa lata i zrobiłem 35 tys km z zaznaczeniem że nogę mam ciężką i nie żałuję mu gazu. Warta uznania jest karoseria. Jak na samochód trzynastoletni dosłownie zero korozji. No i to duże wnętrze.. Polecam.. To autko cos w sobie..
silnik pracuje cicho i jest mało awaryjny delikatnie bierze olej
biegi wchodza lekko za wyjątkiem jedynki która jest trochę toporna
łącznik stabilizatora i wachacze nie wytrzymują naszych dróg niestety a co najgorsze naprawa do tanich nie należy.. Świetnie trzyma się drogi nie ma problemu w zakrętach ale trochę za przy felgach 15" trochę za miękki tył-dwie osoby maks. do tyłu.
nie najgorzej trochę małe lusterka boczne.
rzadnych rewelacji..
wentylacja trochę słaba za to ogrzewanie jak najbardziej w porządku.
na brak miejsca nie można narzekać. Wygląd zewn. stwarza wrazenie że zamochód jest nie wielki natomiast środek wręcz przeciwnie. Mam 23 lata i szczerze mówię jest duuużo miejsca na różne ciekawe rzeczy......
w porządeczku. Cichutko i przytulnie..
i tu jest wg mni problem. Jak na ten silnik pali z deka za wiele średnio ok7,5l. Naprawy zwłaszcza zawieszenia bo tylko z tym w ciągu dwóch lat (35tys. km) miąłem do czynienia nie należa do najtańszych..
za tą cenę fajne auto.
detale ok.
poważnych usterek nie było. Zawieszenie jak mówiłem dawało trochę stuka i nie wytrzymuje naszych dróg.
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 I Hatchback 1.4 75KM 55kW
7,3