Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW 2010-2012 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł67
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Auto dobrze przyśpiesza niemal przy każdych obrotach! Niestety jest troche za głośny nawet jak na diesla(porównując z paastem na pompowtryskiwaczach czy primerą z silnikiem dci-być może to kwestia wyciszenia auta z segmentu "B")Podejrzewam,że wystarczyłaby(autem jeżdzi moja żona) moc 70 KM i silnik 1,4 HDI.Niestety nie miałem możliwości odpycia jazd próbnych żadnym z diesli,wią "w ciemno dopłaciłem do motoru 1,6 HDI.Mam nadzieję,że z czasem...
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Przez 60 tys. żadnych problemów, jeśli się umie jeździć dieselem. Trzeba pamiętac o chłodzeniu turbiny. Również nei polecam jeżdżenia na zbyt niskich obrotach i zbyt wysokich gdy silnik jest zimny (potrzebuje ok. 4 km żeby się rozgrzał). Autko z tym silnikiem bardzo dynamiczne, a przy tym oszczędne. Turbo robi swoje, nie ma problemu na swiatlach czy przy wyprzedzaniu ciezarowek. 90 km to nei duzo, ale auto wazy 1150 kg :)
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Silnik żwawy,po nagrzaniu się chodzi cicho.Kultura pracy dobra,jednak trochę brakuje jej w stosunku do silnika dci renault.Nieżle się kręci(szybko wchodzi na obroty) powyżej 2500/min naprawdę auto dobrze przyśpiesza!
~Adam.M
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Silniczek dynamiczny , możnaby powiedzieć idealny do miasta, na trasie brakuje mu trochę dynamiki, ale na pewno nie jest mułowaty. Kultura pracy na dobrym poziomie.
~defx
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Silnik idealny do gabarytów autka. Świetnie spisuje się w mieście i na trasach. Cichutki i na prawdę fajnie się kręci. Tylko po uruchomieniu słychać, że to dieselek.
~jarek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Silnik 1.6 HDI 90KM.bardzo ciekawy motor, chutki, zwinny, małopalący.Prawie jak benzyna (spalanie niższe)
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Dobra kultura, nie klekocze :) Dynamika, spalanie, bezawaryjność, wszystko na plus.
~MarSos
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Osiągi bardzo dobre, zwłaszcza przy wyprzedzaniu. Kultur pracy wysoka.
Peugeot 207 Hatchback 5d