Ocena kierowcy - Kia Ceed I Hatchback

Michu, 17 lat temu
Rok produkcji 2007
Kia Ceed I Hatchback 1.6 122KM 90kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. W wersji optimum plus jaką posiadam autko ma wszystko czego potrzeba a nawet troche za dużo. Wielkie zaskoczenie sprzętem audio (i to wejście USB - super sprawa). Ten sprzęcik naprawde gra bardzo dobrze. Byłem przygotowany na wyniane znajac fabryczne zestawy audio, ale pozostane przy oryginale nic mu nie brakuje. (zupełnie niepotrzebnie wybebeszałem z poprzedniego samochodu głosniki wzmacniacz i bufer - nie przydadzą się)
super przyspieszenie - przesiadłem się z hondy civic 1,4 2001r 97KM i jest spora różnica
biegi wchodzą bardzo precyzyjnie - jestem pod wrażeniem
w zakrętach trzyma się idealnie ... ale niestety komfort... na naszych drogach słaby, zawieszenie stuka na dołach a opony dno jeśli chodzi o poziom hałasu
do tyłu trochę słabo ale duże lusterka zewnętrze rekompensują to w 100 %
nic dodać nic ująć, jest prawie doskonała
klimatronik działa idealnie , zimą nie wiem jeszcze musze poczekać na sprawdzenie ogrzewania
najszersze auto w tej klasie po hondzie civic model od 2001 roku uważanej za ideał w tej materii ceed nie ustępuje jej nawet drobine
było by super ale te opony ehhhh mioże to dlatego że mam 205/16"
w trasie nieźle , przejechałem około 1.000 km momentami miałem na szafie 170 km/h srednia 102 km/h spalił 7,3l/100km. W mieście troche więcej z klimą około 9l/100km
w salonie wynegocjowałem dodatkowo za free : alarm, listwy , dywaniki i dobra cene za poprzednie auto
narazie OK ale autko ma dopiero miesiąc
narazie OK ale autko ma dopiero miesiąc